אמסיס שעבאן או פרחאת: אחד יינצל, אחד ייצא למבחנים ואחד יירד ליגה

מחר ייערך המחזור האחרון בפלייאוף התחתון של הליגה הלאומית כשהקרב על הבטחת ההישארות עדיין חי ובועט. עירוני נשר, הפועל נצרת עילית והפועל ירושלים יתמודדו על עוד עונה בליגה הלאומית כשמחר בתום 90 הדקות שיהיו במקביל בשלושה מגרשים שונים, אחת מהן תינצל, אחת תצא למבחנים מול המנצחת בין עירוני טבריה למ.ס כפר קאסם והאחרונה תרד לליגה א'.

שוחחנו ביאללה, ספורט! עם שחקני הקבוצות כדי לשמוע מה הם מרגישים לפני לפני היום הגורלי שמצפה להם מחר:

אחמד שעבאן, מגן עירוני נשר התייחס למשחק הביתי שמצפה להם מחר מול היורדת הראשונה מהלאומית מכבי שעריים:"האיל חשאן על הקווים במקומו של אלדד זה צעד טוב, זה לא שהגיע מאמן חדש שהכניס דברים שלא ידענו אלא הוציא את הטוב ביותר ממה שקיים. אין לנו עוד הרבה הזדמנויות לתקן ואנחנו מבינים את המשמעות של זה. לגבי המשחק מחר, אמנם שעריים כבר ירדה אבל הם יבואו לשחק. אנחנו לא שוכחים שהם ניצחו את הפועל ירושלים ואנחנו עם כל המאבק שלנו בתחתית אז משחק קל בטוח לא יהיה, אנחנו נבוא ונעשה את המקסימום ניתן את הלב והנשמה ובעזרת השם נשאיר את המועדון בליגה".

ולפי התחושות שלך, אילו הכרזות יהיו מחר בסוף שלושת המשחקים? "לדעתי הפועל ירושלים היא זו שתרד למרות שאני מאוד אוהב אותם ויש לי המון חברים שם, אבל יש להם את הסיכוי הקטן ביותר. נצרת עילית תצא למבחנים ואנחנו שזה תלוי רק בנו בעזרת השם נישאר בליגה. בסיטואציה שבה אנחנו נמצאים אני לא רואה תסריט אחר מזה שנישאר בליגה".

לא רואה תסריט אחר מהישארות. שעבאן

עבדי פרחאת, שחקן הפועל ירושלים שנמצאת נכון להיום במצב המסוכן ביותר ועם הסיכוי הגבוה ביותר לרדת ליגה: "נכון שאנחנו במצב הכי גרוע אבל אנחנו מסוגלים. צריכים לנצח וביחד עם הפסד של נצרת עילית אנחנו נישאר. עברנו הרבה במהלך העונה, החלפת מאמנים הרבה קשיים וסה"כ אנחנו קבוצה שבנויה מחומר שחקנים של פלייאוף עליון"

ולפי התחושות שלך, אילו הכרזות יהיו מחר בסוף שלושת המשחקים?: "מאמין שנינצל ושנצליח לעשות את זה, נשר תלך למבחנים ונצרת עילית תרד."

ינסו להישאר כנגד כל הסיכויים. פרחאת

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל ירושלים

ג'ורג' אמסיס, שחקן נצרת עילית שגם היא אינה תלויה בעצמה מחר, אמר: "אנחנו באים בסגל חסר אך ניתן את הלב והנשמה ומאה אחוז של לחימה, זה לא תלוי בנו אבל אנחנו מקווים שלא יקרה מצב שנרד ליגה מחר. נצרת עילית מנוסה במאבקי תחתית ואני מקווה שהניסיון הזה יהיה קיים גם מחר."

ולפי התחושות שלך, אילו הכרזות יהיו מחר בסוף שלושת המשחקים?: "אני הולך לפי ההרגשה ולפי ההיגיון מבחינתי וזה אומר שהמצב יישמר כמו שהוא נשר תישאר, נצרת עילית תלך למבחנים והפועל ירושלים תרד"

לא תלוי רק בעצמו אבל מספיק מנוסה במאבקי תחתית. אמסיס

#אחמדשעבאן #עבאדיפרחאת #גורגאמסיס

כתבות נוספות