עדנאן אגברייה: "אום אל פחם צריכה קבוצה לפחות בליגה הלאומית. נמשיך כמעט עם כל הסגל שהיה לנו&quot

הפועל איחוד אום אל פחם תשחק בעונה הבאה בליגה א' וזאת לאחר שכבר לקראת סוף העונה הנוכחית הבטיחה את עלייתה וסיימה את העונה בפער של 23 נקודות מהמקום השני, שזו בעצם הצהרה לכמה חזק היה הסגל שלה לעומת קבוצות אחרות בליגה ב'.

את הקלישאה של "הרכב מנצח לא מחליפים" כולנו מכירים ולרוב הקלישאה גם מתבררת כנכונה. מה שבטוח, הציטוט הזה הפך למוטו אותו הציבה אום אל פחם מרגע שריקת הסיום של המשחק האחרון של העונה ועד שריקת הפתיחה של המשחק הראשון בעונה הבאה. המאמן הישאם זועבי ועוזרו כבר חתמו בקבוצה כמו גם השוער והמגן השמאלי תאר קיטאני. מי שצפויים להצטרף אליהם ולהאריך את החוזה גם כן הם עומר גארה, איסלם מוואסי, יוסף עודי ומלך שערי הקבוצה מיזר זועבי ובמידה ולא יקרו דברים חריגים זה צפוי לקרות בימים הקרובים אולי אפילו כבר היום.

רוצים לשחזר יחד איתו את ההצלחה מהעונה שעברה. הישאם זועבי

צילום: איהאם אנוואר ג'ברין

יו"ר הקבוצה עדנאן אגברייה התייחס להחתמות האחרונות שכבר בוצעו בקבוצה וההכנות שלהם לעונה הבאה: "המאמנים והשוער שלנו כבר האריכו את החוזה, המטרה שלנו היא פלייאוף עליון ונראה מה יתפתח כשתתחיל העונה. עיר כמו אום אל פחם צריכה קבוצה לפחות בליגה הלאומית וזה מה שחסר לה, לא יכול להיות שבעיר של 70,000 איש השחקנים משחקים בליגות ב' וג'"

על ההמשך וההחתמות הצפויות אמר אגברייה: "מיזר זועבי יסגור מהר מאוד כמו כל הסגל כמעט שהיה לנו, אולי 3-4 שחקנים יוחלפו. עם הסגל הזה שיחקנו נגד חצי מהקבוצות של ליגה א' וניצחנו את כולן, הייתה לנו כבר בעונה שעברה קבוצה של ליגה א'"

ימשיכו כמעט עם אותו הסגל מהעונה שעברה

צילום: איהאם אנוואר ג'ברין

קבוצה עם קהל גדול שצמא להצלחה

צילום: איהאם אנוואר ג'ברין

#הפועלאוםאלפחם #מיזרזועבי

כתבות נוספות