ירוק עולה: קבוצת נערים ב' של אחי נצרת עולה ליגה

הישג מרשים למחלקות הנוער של מכבי אחי נצרת כאשר קבוצת נערים ב' ממחוז צפון סיימה במקום הראשון ועלתה לליגה ארצית, הבכירה לילידי שנת 2001. תחת הדרכתו של המאמן הצעיר עלאא סאיג', הקבוצה מעיר הבשורה רשמה קמפיין מוצלח גם בגביע המדינה לנערים כאשר נעצרה בשלב שמינית הגמר אצל מ.ס אשדוד וזאת לאחר שבמהלך המסע במסגרת גביע המדינה רשמו ניצחון מפתיע ומרהיב על הפועל פתח תקוה שמשחקת בליגה הבכירה ביותר לגילאי נערים בארץ.

עלאא סאיג', מאמן הקבוצה, הוא בעצמו איש שחי ונושם כדורגל, שיחק בכל מחלקות הנוער של אחי נצרת ושנתיים בליגה הלאומית בקבוצה בבוגרת ובלט בעמדת המגן וכמו כן שיחק בכמה וכמה קבוצות בליגה א' וליגה ב'. סאיג' הקים לאחרונה אקדמייה לילדים ונערים כאשר חרט על דגלו לקדם אותם ולהצמיח כוכבים חדשים.

"זה סיפוק עצמי ענק עבורי, לקום בבוקר להדריך נערים וילדים קטנים לראות אותם שמחים ומתקדמים, אני מתעסק בכדורגל בכל שעות היום, בין משחק לאימון מקצועי או הדרכת ילדים קטנים באקדמיה" אמר עלאא סאיג' ליאללה ספורט

חי ונושם כדורגל לאורך כל שעות היום. סאיג'

עוד הוסיף סאיג' על ההישג שרשם יחד עם קבוצתו: "סיימנו במקום הראשון אחרי עונה נפלאה שעברנו. ניצחנו בסיבוב השני את דיר חנא שהובילה את הליגה עד המשחק נגדנו בתוצאה גדולה 5-1! וכמו כן עשינו קמפיין טוב בגביע המדינה לנערים. עלייה לליגה ארצית צפון זה הישג אדיר לי, לשחקנים ולמועדון אחי נצרת. יש לי חבורה של לוחמים שבגילם הצעיר אפשר להנחות להם טקטיקה מקצועית ולראות אותה מתגלמת על כר הדשא. עלינו למשחקים תמיד עם מודעות של השחקנים לחולשה של היריב, זה לא מובן מאליו אבל זה מראה עד כמה הבחורים שלי אנטליגנטים ומקצוענים, כל שחקני הסגל ראויים לשבחים אבל אני יכול להצביע על שחקן שעליכם לזכור את השם שלו טוב טוב והוא מחמוד עבדאללה שכבש העונה לא פחות מ-50 שערים"

ההישג לא נעלם מעיניהם של אנשי אחי נצרת . סאייג' ומאמן הקבוצה הבוגרת אדהם האדיה

#עלאאסאיג #אחינצרת

כתבות נוספות