מחמוד קנדיל: "בלי השחקנים לצדי לא הייתי מצליח, אם אבחר להישאר בסכנין אני רוצה לזכות יחד עם הקבו

בסקר שנערך השבוע באתר יאללה,ספורט! נבחר מחמוד קנדיל לשחקן העונה של המגזר הערבי בליגת העל. ראשית פתח קנדיל באמירת תודה לכל מי שבחר בו: "רוצה להודות לכל מי שהצביע לי, אני מעריך את זה ותמיד אמשיך לתת את המקסימום שלי וכל מה שאני יכול. תודה למי שמאמין בי וביכולת שלי, אני מאוד מחובר לקהל"

עוד הוסיף קנדיל על בחירתו: "שחקן לא מעיד על יכולת אישית שלו אלא תמיד מסתכל על הקבוצה ביחד, בסקר מסתכלים על יכולת טובה שלי ועונה טובה שלי אבל בלי השחקנים שלצדי לא הייתי יכול להצליח. כמובן שברמה האישית הגעתי לנבחרת שזה היה היעד שלי ואני מקווה להגיע עוד כמה שיותר רחוק"

מחובר מאוד לקהל. קנדיל

אם נעסוק עוד קצת בסיכום העונה שלך. אחרי עונה כזאת טובה אתה תצא לקבוצה אחרת או שתישאר בעונה הבאה בסכנין? יש עוד זמן. דיברו איתי ואני חושב שבסופו של דבר נגיע להבנות עם סכנין.

יש לך חלום לצאת מגבולות סכנין ולשחק באחד המועדונים הגדולים בליגה? חלום של כל שחקן כדורגל זה תמיד להיות בטופ ולשם גם אני שואף. אם אני אבחר להישאר בסכנין כמובן שאני מסתכל ברמה הקבוצתית על כך שאנחנו רוצים לזכות בתארים, אמנם אין לנו את התקציב הכי גבוה אבל אפשר לעשות דברים יפים שם ואם אעבור לקבוצה אחרת אז אתרכז בקבוצה שלי.

אם נסתכל על סכנין כקבוצה, בתור אחד שמכיר אותה היטב לאן לדעתך היא תגיע בעונה הבאה אחרי החיזוקים שמתכננים? כל דבר חדש צריך את הזמן שלו כדי להתחבר. אני לא יודע איך ההכנות עצמן קודם כל יצטרכו לבחור מאמן ואז בשחקנים הנכונים במקום אלה שיעזבו ואני סומך על ההנהלה שם שיעשו דברים יפים לעונה הבאה.

איזה אופי צריך להיות למאמן שיגיע כדי להצליח בסכנין? תמיד החמאתי ליוסי על הכישרון שלו ואמרתי לו שאני חושב שהוא אחד המאמנים הטובים בארץ והאישיות שלו היא זו שגרמה לחיבור עם השחקנים הייתה לו השפעה גדולה מאוד גם בחדר ההלבשה אז לשחקן עצמו מאוד חשוב מאמן שיהיה דמות כמו יוסי כי לחיבור עם המאמן יש השפעה כמובן על התוצאות.

מאמין בהנהלה ובעתיד של הקבוצה

מה לדעתך הנקודות שסכנין צריכה להתחזק בהן כדי לעשות עונה הבאה טובה יותר? מבחינה מקצועית המאמן צריך להחליט אבל זה לא סוד שכל קבוצה שרוצה להצליח צריכה שיהיה לה את הבסיס- שוער טוב, בלם טוב קשר וחלוץ שהם עמוד השדרה של הקבוצה ואם הוא יהיה טוב כל השחקנים מסביב יכולים להתחבר.

ראינו גם שחקנים צעירים שקיבלו את ההזדמנות והשתלבו בסגל בצורה טובה יש הרבה שחקנים צעירים שעשו פה התקדמות השנה תחת הדרכתו של יוסי שנתן להם הזדמנות והם הוכיחו את עצמם. אני חושב שיש להם עתיד טוב ושיש עתיד טוב לסכנין.

#מחמודקנדיל #בניסכנין

כתבות נוספות