סוף כל סוף חגגו עלייה: אבו ענזה, לבאבידי, קסום, חלאילה, שאקר ועבאס בדרך לליגת העל

הפועל עכו הבטיחה הערב את חזרתה לליגת העל על אף תוצאת התיקו עם הפועל פתח תקווה באצטדיון הביתי שלה. עכו הייתה יכולה להבטיח את העלייה כבר לפני שני מחזורים אך זהו משחקה השלישי ברצף ללא ניצחון וזה מה שמנע לה את חגיגות העלייה עד השלב הזה. הפועל עכו עברה עד כה 18 ניצחונות, 10 תוצאות תיקו ו-8 הפסדים וכעת המסע להבטחת העלייה תם ונשלם עבור קבוצתו של יוסי דורה כשנותר עוד משחק אחד לעונה הנוכחית שיהיה "לפרוטוקול בלבד".

סוף סוך סגרו את סיפור העלייה. שחקני עכו חוגגים

בסגל הפועל עכו ישנם שישה שחקנים מהמגזר הערבי שהשתלבו בו בצורה נפלאה הן בגלל יכולתם המקצועית והן בגלל דרך הפעולה של המועדון שדוגל בשילוב המגזר תוך שימת דגש על פנייה שווה לכל האוכלוסיות גם בשפת האם שלהן:

דיאא לבאבידי, אפשר להגיד שהאופי השקט שלו מחוץ למגרש מלווה אותו גם בתוך המגרש. עבודת ההגנה מחייבת הרבה שקט פנימי ונפשי וזה גם מה שמאפיין את צורת המשחק שלו.

אחמד קסום, השחקן הותיק שגם זכה לשים את סרט הקפטן של הקבוצה במהלך העונה. השחקן שהוסט לעמדת המגן עשה את העבודה לקבוצתו, הניסיון והבנת המשחק עזרו לו להשכיח את העובדה שהוא קשר בטבעו.

מוראד אבו ענזה, שהגיע כחיזוק בתחילת העונה מבני לוד במטרה לחזק את ההתקפה של הפועל עכו. בתחילת הדרך זה לא היה פשוט ולא הלך לא כמו שציפה, אך בחצי השני של העונה ומאז שאבו ענזה החלל לקבל את מקומו בהרכב הפותח התוצאות הגיעו בהתאם ואבו ענזה הפך לאחד השחקנים המשמעותיים בהתקפה.

מחוברים מאוד ביניהם ולכל הקבוצה

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל עכו

סקר שאקר, השחקן הצעיר אמנם לא היה שותף להרבה משחקים אך זוהי עונתו הראשונה בקבוצת הבוגרים והצליח בסופה להיות אחראי על שער אחד חשוב ונכנס לרשימת הכובשים של הקבוצה.

מחמוד עבאס, הקשר בעל הניסיון שהגיע גם הוא העונה מקבוצת בני לוד.

עזאת חלאילה, השחקן הצעיר ששב העונה הזו להפועל עכו אחרי שחיזק את הפועל עפולה בחצי העונה שעברה.

מחוברים מאוד ביניהם ולכל הקבוצה

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל עכו

מתוך ששת השחקנים, מי שהיו יחד עם הפועל עכו בעונה האחרונה שלה בליגת העל הם סקר שאקר ואחמד קאסום, אך מי מהם יחזור איתה בעונה הבאה? נכון לעכשיו כל ששת השחקנים חתומים עד לסוף העונה הנוכחית עם אופציה לעונה הבאה ובהפועל עכו יצטרכו להחליט מי מהם ממשיך בסגל הקבוצה לליגה הבכירה.

מחמוד עבאס אמר על העלייה המיוחלת: "הרגשה נהדרת, זאת המטרה שהצבנו לעצמנו ועשינו את זה. רצינו לחגוג כבר משבוע שעבר אבל היה בטוח שנעשה את זה בסוף ועשינו את זה".

אבו ענזה חוגג עלייה

ההודעה הרשמית שהוציא המועדון בשפה הערבית

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל עכו

#מחמודעבאס #מורדאבוענזה #אחמדקסום #דיאלבאבידי #סקרשאקר #עזאתחלאילה #הפועלעכו

כתבות נוספות