סלים טועמה: "יש שחקנים שהפועל ת"א גדולה עליהם, ברגע שיקראו לי אעשה מה שאפשר בשביל המועדון&

סלים טועמה, אחד הסמלים הגדולים של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, עבר שבוע לא קל במהלכו חווה שתי ירידות ליגה. כידוע, העונה הנוכחית שימש סלים כעוזר המאמן במכבי שעריים שרק ביום שישי האחרון ירדה באופן רשמי בחזרה לליגה א' ואחרי יום אחד בלבד הגיעה מכה נוספת וזו הירידה הרשמית של הפועל תל אביב לליגה הלאומית.

שוחחנו ביאללה,ספורט! עם סלים על השבוע האחרון שעבר עליו:

עבר עלייך שבוע לא פשוט, שתי ירידות ליגה גם הפועל ת"א וגם מכבי שעריים הקבוצה שבה אתה משמש כעוזר מאמן סופ"ש קשה מאוד, לא חשבתי שככה אני אגמור את השנה. לפעמים אומרים שזה חלק מהכדורגל אבל לפעמים גם אני אומר שאין צדק גם בכדורגל, אבל אין מה לעשות צריכים לדעת להתאושש מזה ולדעת לחזור. אני מאוד מקווה שהפועל תל אביב תדע להתאושש מזה ותבנה קבוצה טובה וחזקה בשביל שתוכל לחזור לליגה הבכירה. יש הרבה קבוצות גדולות בעולם שגם ירדו ליגה ובסוף גם חזרו וחזרו בגדול, אני מאוד מקווה שזה גם מה שיקרה בהפועל תל אביב וכמה שיותר מהר".

היה צ'אנס לעשות את הבלתי אפשרי, ההזדמנות הגדולה הייתה בעצם במשחק מול אשקלון אם היו מנצחים את המשחק מול אשקלון כנראה היו נשארים בליגה אבל אם לא ניצחו אותו כנראה חומר השחקנים לא מספיק טוב בהפועל ת"א, הלחץ השפיע עליהם בגדול. יש שחקנים שכנראה הפועל ת"א זה גדול עליהם קצת וכנראה שיש שחקנים שלא יכלו להתמודד עם כל הלחץ הזה ובסופו של דבר זה מה שקרה גם לא הצליחו לנצח כמו גם במשחק האחרון שלא הצליחו לנצח וירדו ליגה. זו גם הבעיה, שהיום כדי לבנות מועדון צריך לדעת איך לבנות אותו, לבחור שחקנים בפינצטה ולדעת מי הכי מתאים למועדון הזה ולהביא אותו. אני מאוד מקווה שזה מה שיעזור.

עברו עליו ימים קשים. טועמה

תמונה מתוך: הדף הרשמי מכבי שעריים

הקהל בימים לפני משחק הירידה היה בלחץ עצום והמהומות שנוצרו אולי רק פגעו בקבוצה ובהכנות שלה? אני חושב שדווקא הקהל של הפועל ת"א הוא קהל תומך ומעודד, אבל כנראה שהיה שם מספר קטן של אוהדים שעברו כל גבול ואני בתור שחקן עבר ואוהד המועדון מתבייש על מה שהם עשו שם. מה שהם עשו זה משהו שאסור שיקרה במועדון כמו הפועל תל אביב ואני חושב שזאת הבעיה, שצריך לדעת לפעמים להעמיד אוהדים במקום ועל מה שהם עשו אני מאוד מקווה שגם ארגון האוהדים של המועדון (האולטראס) ידע להעמיד אותם במקום כי זה עושה שם לא טוב למועדון, זה פוגע במועדון.

את השנה האחרונה העברת בתור עוזר מאמן של קבוצה בליגה הלאומית, אתה יודע כמה הליגה הזו קשה. הפועל תל אביב תצליח תוך עונה אחת לעבור את השלב הזה ולחזור לליגה הבכירה? הליגה לאומית היא ליגה לא קלה אבל אני מאמין שאם יידעו לעשות את הבחירות הנכונות של השחקנים בסוף מדובר במועדון כמו הפועל ת"א שעם האוהדים שלו והתמיכה המטורפת שיקבלו אני מאמין שאנחנו נדע לעשות את זה ולעשות את זה כמה שיותר מהר.

אנחנו זה אתה והם? תצטרף לצוות בעלי התפקידים במועדון בעונה הבאה? היו דיבורים עם הפועל לפני הרבה זמן אבל הם רק סיימו את העונה וצריך להתאושש קודם כל ואז נראה מה יהיה, ברגע שיקראו לי אני מקווה לעשות בשביל המועדון כל מה שאפשר.

יחזור למועדון ויעזור לעשות את הדרך החזרה לליגת העל?

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל תל אביב

#סליםטועמה #הפועלתלאביב

כתבות נוספות