מוגרבי: "אם תהיה הצעה מפתה אעזוב". ז'אורז'יניו מסוכם בבית"ר ועתידו של רמזי ספ

אמש ניצחה בני סכנין את מכבי חיפה בפעם הרביעית ברציפות העונה ובמשחק סמלי מאוד שזהו משחקה האחרון באצטדיון הביתי דוחא לעונה זו. כעת כשהמקום החמישי כבר נעול וחתום, סכנין תאיץ את העבודה לקראת העונה שכבר החלה בימים האחרונים אם בעמדת המאמן ואם בעמדת חיזוק הסגל.

אקס מכבי חיפה וכובש השער, פיראס מוגרבי, דיבר בסיום המשחק אמש על הניצחון והעובדה שכבש מול האקסית: "קשה לשחק כשאין לנו מטרה אבל רצינו את המקום החמישי ועשינו את זה. שמח להבקיע בכל משחק לא רק נגד מכבי חיפה, שמח שהבקעתי ומאחל להם בהצלחה. הייתי באמוציות כשדיברתי על מכבי חיפה בפעמים קודמות, באמת רציתי להצליח במכבי חיפה זה מועדון גדול ועשיתי הכל כדי להצליח שם, גם שחקנים בכירים אמרו את זה אבל החליטו מה שהחליטו. יש להם את המטרות שלהם ואני מתרכז בקבוצה שלי במטרות שלנו".

בנושא המאמן שצפוי להתמנות אמר: "כל עוד שלא חתום מאמן לא יכולים להגיד שום דבר, מקווה שימצאו את המאמן המתאים ביותר לאמן את הקבוצה ומאחלים למי שיבוא בהצלחה רבה"

מוגרבי מול האקסית

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

על הקהל שליווה אותם עד המשחק אמש שזהו משחקם האחרון באצטדיון הביתי דוחא הוסיף מוגרבי: "הגיע לכל הקהל שאוהב את המועדון ותמך בנו לאורך כל העונה שננצח במשחק האחרון העונה ובמיוחד שזה ניצחון רביעי העונה על מכבי חיפה. זה לא קל למועדון בני סכנין ואנחנו שמחים שעשינו את זה. אני מקווה שהם יגיעו בכמויות גדולות יותר בעונה הבאה".

על הקריאות של הקהל לעבר חלק מהשחקנים והאכזבה ביציעים במשחקים האחרונים: "בשלושת המשחקים האחרונים באמת איכזבנו את הקהל, גם ההפסד 5:1 לבית"ר שכולם יודעים מה זה משחק נגד בית"ר. הייתה לנו סטירה בשבוע שעבר ואנחנו מבטיחים להם שנחזיר על זה בעונה הבאה".

סך הכל על העונה שעברה הקבוצה והאם הם יוצאים מסופקים ומרוצים: "אין ספק שעשינו עונה מצוינת עם סגל כזה, היה לנו את הסגל הכי קצר גם באנו עם הכי הרבה פצועים לפלייאוף. חושב שזה הישג ומקווה שבעונה הבאה נתקדם קצת ומאחל בהצלחה לכל מי שיצטרף לקבוצה".

לגבי הישארותו בסכנין בעונה הבאה ובעקבות הפרסומים על כך שמבוקש בליגה התורכית דרך סוכנו שנמצא כעת בפגישות בחו"ל הוסיף:"הסוכן שלי בודק הצעות אבל אני חתום לשלוש שנים בסכנין עם סעיף יציאה, כך שאם תהיה הצעה מפתה אני אלך ואם בארץ אני משחק רק בסכנין. מה שכן החלום שלי באירופה לא הסתיים"

עדיין חולם על אירופה. מוגרבי

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

בנושא ז'אורז'יניו שעוד מחלון ההעברות האחרון עלה שמו בכמה מועדונים בארץ, הקשר הברזילאי סיכם בבית"ר ירושלים בתום פגישה שנערכה לפני יומיים בינו ובין הבעלים אלי טביב והחתימה צפויה להתבצע בתום העונה(נותר עוד משחק אחרון מול הפועל ב"ש). הברזילאי יסיים תקופה של שנתיים במועדון בני סכנין במהלכן רשם 72 הופעות, כבש 13 שערים בכל המסגרות והיה שחקן דומיננטי ומשמעותי בחלק ההתקפי של הקבוצה.

יעשה מעבר שלא נראה הרבה בכדורגל הישראלי מסכנין לבית"ר

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

שחקן נוסף שעתידו יעמוד על הפרק בתקופה הקרובה הוא רמזי ספורי. כזכור, ספורי הושאל מקבוצת האם שלו הפועל תל אביב לעונה אחת בסכנין אך עקב ירידת הקבוצה לליגה הלאומית חזרתו תיבחן שוב כמו גם שחקנים נוספים בסגל היורדת שככל הנראה לא ימשיכו איתה בעונה הבאה בליגה השנייה. מה שכן, בסכנין הביעו כוונה להשאיר את ספורי אצלם כמו גם השחקן עצמו שבקבוצה אמרו שהוא מעוניין להישאר ומחזיק באופציית השאלה לשנה נוספת, אך הנושא ייסגר לאחר מינוי המאמן החדש בימים הקרובים.

#זאורזיניו #פיראסמוגרבי #בניסכנין

כתבות נוספות