במשחק האחרון בדוחא ובפעם הרביעית ברציפות: בני סכנין מנצחת את מכבי חיפה

את המשחק הערב בדוחא אפשר לתאר בצמד המילים "סוף עונה", אחרת לא ניתן להסביר איך משחק ביתי של קבוצה ששיחקה כדורגל טוב מאוד העונה ומצד שני קבוצה בעלת קהל אוהדים גדול מספקות כמה מאות בודדות של צופים, לפחות אצל האורחת ההסבר הוא ידוע וכפי שהצהיר ארגון האוהדים שלה הוא החרים את המשחק.

זהו המפגש הרביעי העונה בין הקבוצות והשני בדוחא כאשר במפגש הראשון ניצחה סכנין 1:0 משער של ז'אורז'יניו שכאמור לא נכלל בסגל הערב ונצפה צופה במשחק מהיציע ביחד עם הסקאוט הברזילאי של מכבי חיפה גוסטבו בוקולי. בשני המפגשים הנוספים שהיו העונה בין הקבוצות גם כן סכנין יצאה כשידה על העליונה והערב היא עשתה זאת בפעם הרביעית ברציפות כשניצה 1:0 משער של אקס הירוקים פיראס מוגרבי.

הקהל הביתי לא טרח להגיע

הניסיון המשמעותי ביותר של סכנין לכיבוש מהיר מתחילת המשחק היה של יובל אבידור שלא הצליח להעלות את סכנין ליתרון, לאחר מכן מכבי חיפה הייתה זו שניסתה את מזלה אך המשיכה ביכולת התקפית ירודה. בדקה ה-27', פיראס מוגרבי, אקס מכבי חיפה שבילה בכרמל תקופה קצרה, העלה את אבוקסיס וחניכיו ליתרון שנשמר עד להפסקה.

ארגון האולטראס החיפאי החרים את המשחק כאות מחאה

מחצית שנייה נפתחה כשרועי קהת ניסה את מזלו אך הכדור נהדף על ידי השוער אסף רז שרשם הופעה הרבה יותר מוצלחת ממשחק הבכורה שלו נגד בית"ר ירושלים, סגס תמבי המוכשר הרחיק את הכדור שנהדף ומכאן הסכנה התפוגגה. במשחק שכלל רשימה לא קצרה של שחקנים צעירים ניתן היה לראות את מוחמד אבו פאני ממכבי חיפה שזכה להופעת בכורה בליגה. מצד המאחרת הייתה חוליית ההגנה שהרכיבו מארון גאנטוס וסגס תמבי שעשו עבודה טובה אך בהקשר לשאר הצעירים שהיו אמורים לקבל דקות, זה דווקא לא קרה מצד אבוקסיס ועל אף ההצהרות שייתנו הרבה הזדמנויות לצעירים, גם הפעם הוא הסתמך על שלושה מחליפים מצוות הבוגרים. בסופו של דבר סכנין השיגה את שלה ורשמה ניצחון רביעי על מכבי חיפה, ללא ספק נתון מדהים לקבוצה מהמגזר.

אבו פאני מקבל תדרוך רגע לפני הופעת הבכורה

צילום: רן לוי

בסיום המשחק אוהדי בני סכנין שהגיעו למשחק בהובלת הכרוז הביתי, הודו ליוסי אבוקסיס על תרומתו לקבוצה ואיחלו לו בהצלחה בהמשך, אין ספק שאבוקסיס זכה במחמאות ביושר והצעיד את בני סכנין לעונה יפה. המאמן שיעזוב בעוד שבוע סיכם את העונה בסכנין ואמר:"אני מאוד אוהב את האוהדים ההנהלה והשחקנים יש פה בסיס טוב מאוד וחזק,עשינו עונה טובה ולנצח קבוצה כזאת גדולה ארבע פעמים זה מדהים". לגבי המחליף המיועד, עמיר תורג'מן, הגיב יוסי אבוקסיס:"אני סומך על הנהלת סכנין שכל מי שימנו במקומי יעשה עבודה טובה, אני עוזב מקום טוב שנותן חופש לעבוד".

#פיראסמוגרבי #יוסיאבוקסיס #מכביחיפה #בניסכנין

כתבות נוספות