בסביבת לואי טאהא זועמים: "עברו שבועיים מאז האליפות ואף אחד לא הזכיר את לואי"

הפועל באר שבע היא אלופת המדינה, את זה כולם יודעים ועל זה כולם קראו בכל כלי תקשורת אפשרי. את סיכום העונה של הקבוצה הזו עשו רבים, לכל אחד היו המצטיינים שלו, המאכזבים שלו ותגלית העונה שלו אך יש שחקנים שלא הוזכרו באף קטגוריה, כאלה שבצל החגיגות היו להם גם אכזבות. אחד מהם הוא לואי טאהא.

כמעט שלוש עונות סגר הבלם בהפועל באר שבע וזאת לאחר שהגיע אליה בחלון ההעברות של עונת 2014-15 מהפועל רעננה. העונה הוא רשם 22 הופעות בכל המסגרות מתוכן 15 הופעות במסגרת הליגה. אגב, מספר זהה לעונה שעברה בה גם כן רשם 15 הופעות במסגרת הליגה מתוך סך כל ההופעות שלו. כמות ההופעות אמנם זהה אך לעומת העונה שעברה בה היה שותף טאהא בכל המשחקים בחלק האחרון של העונה, העונה הנוכחית הוא לא שותף באף משחק מחודש מרץ מה שהפך אותו למאוכזב מאוד ממעמדו.

לא שותף באף משחק במשך חודשיים. טאהא

התפנית בעלילה בעונתו של לואי הייתה בתאריך ה-12\12 כשהתארחה הפועל ב"ש בטדי ושם בדקה 14' טאהא החליף את ויטור שלא שב למשחק פעיל למשך שלושה חודשים. בתקופה הזו רשם לואי 13 הופעות כבלם ראשון בהרכב שהן כמעט כל ההופעות שלו העונה. מלבד תקופה זו טאהא לא רשם דקות משחק רבות ומלבד משחקי גביע הטוטו גם לא פתח בהרכב ולו פעם אחת.

מקורביו של טאהא מספרים כי לואי מאוד מאוכזב ממעמדו וגם זעמו כשסיפרו על רגע השיא שחווה במשחק ההכתרה של האלופה: "באף מקום לא הזכירו את לואי. אנשים לא יודעים מה שעבר עליו, במשחק ההכתרה הוא היה מאוד מאוכזב למרות כל החגיגות. במשך כל השבוע לואי תורגל בהרכב וחשב שיפתח, ברגע האחרון ברק בכר הודיע לו שהוא לא יפתח ולואי ביקש שלא יעלו אותו להתחמם במהלך המשחק אם אין כוונה להכניס אותו לשחק"

חגיגות שלפניהן הייתה אכזבה גדולה. טאהא במשחק ההכתרה

הסיפור לא הסתיים ובמהלך המשחק עצמו הוא קיבל תפנית נוספת: "במהלך המשחק בכל זאת העלו את לואי להתחמם וכשהוא ראה שהכניסו את ניב זריהן ולא אותו הוא כעס מאוד, ירד זועם לחדר ההלבשה בלי לעשות מהומה אך לא חזר לספסל. אחד מאנשי הצוות ניגש אליו וביקש ממנו לחזור, לואי הסכים וחזר אבל הוא היה מאוד מאוכזב מהסיטואציה. יש כבר שתי קבוצות שרוצות אותו וכל מה שעבר העונה בהתחשב בסגל הנוכחי של באר שבע מחזק את המחשבות שלו שאולי נכון לו לעזוב לקבוצה אחרת בה יקבל את דקות המשחק שמגיעות לו".

חוגגים יחד במשחק ההכתרה. ראדי וטאהא

#לואיטאהא #הפועלבארשבע

כתבות נוספות