בני סכנין תארח את מכבי חיפה למשחק ביתי האחרון העונה ותנסה לשבור את סטטיסטיקת המשחקים האחרונים בדוחא

בני סכנין תארח הערב את מכבי חיפה למשחק אחרון לעונה זו בביתה אצטדיון דוחא. לפני שנכתוב מעט על היריבות בין סכנין לבין האורחת מכבי חיפה, נסתכל לרגע על הנתונים המעניינים של המשחקים האחרונים בדוחא: בחמש השנים האחרונות הצליחה סכנין לנצח רק פעם אחת את המשחק האחרון שלה בדוחא ורשמה שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו כך שלפי הסטטיסטיקה, לסכנין מצפה משחק לא פשוט היום.

אם נתמקד לרגע בעונה הנוכחית ומה שעברה קבוצתו של יוסי אבוקסיס באצטדיון הביתי נמצא שהיא רשמה לזכותה 6 נצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-7 הפסדים לעומת העונה שעברה בה סיימה הקבוצה את העונה עם מספר זהה של נצחונות, מספר זהה של הפסדים ו-5 תוצאות תיקו. כך שאם בסכנין רוצים לשבור את הסטטיסטיקות מהעונה שעברה ולא לסיים בדיוק באותו המאזן, עליה לנצח היום כי אם תסיים בתוצאת תיקו מצבה יהיה זהה לזה בו סיימה בעונה שעברה. מעניין? גם אנחנו תהינו, כוחו של הגורל.

משחק אחרון לעונה שהקהל המקומי יעודד את השחקנים שלו בבית

באופן כללי סכנין עוד רגע מסכמת עונה שנחשבת למוצלחת מבחינת כל מי שעוקב אחרי הקבוצה, אך המאזן הביתי לא מפואר למדיי כאשר הקבוצה הצליחה לאסוף "רק" 22 נקודות מתוך 51 אפשריות ואם כבר עסקנו באצטדיון הביתי, אפשר לומר שאם הייתה שומרת על ביתה בצורה טובה יותר אירופה לא הייתה מתרחקת ממנה.

יצליחו לשבור היום את סטטיסטיקת תוצאות המשחקים בדוחא?

ונחזור למשחק הערב בו סכנין תפגוש בפעם הרביעית העונה את מכבי חיפה כאשר ידה על העליונה ואת כל שלושת המפגשים האחרונים היא ניצחה כולל פעמיים בסמי עופר, הבית של הירוקים מהכרמל. עבור יוסי אבוקסיס זו גם תהיה הפעם האחרונה בה יעמוד על הקווים בדוחא ובהמשך לכל המשחקים האחרונים בהם סבל מחיסורים רבים בסגל עקב פציעות והרחקות, גם הפעם ככל הנראה הוא יצטרך להסתדר ללא מחמוד קנדיל, אברהם פאס, סארי פאלח והקפטן חאלד חלאיילה.

רוצים לסיים עונה בה ינצחו את מכבי חיפה בכל המשחקים. שחקני סכנין

מי שאולי ייהנו מהסיטואציה הם השחקנים הצעירים שצפויים לקבל את ההזדמנות בהרכב ולהרגיש קצת את המגרש של הגדולים. במשחק האחרון כבר ראינו את מלך שערי הנוער אוסמה חלאילה נכנס להופעת בכורה ובשני המשחקים הקרובים נצפה בשחקנים צעירים נוספים מקבלים את ההזדמנות לשחק יחד עם קבוצת הבוגרים. בכל אופן, צעירים או בוגרים בסגל זה לא משנה את העובדה שבקבוצה רוצים לרשום ניצחון אחרון על מכבי חיפה העונה שיגרום להם לצאת מעט מחויכים אחרי שלושה משחקים קשים ומאכזבים במסגרת הפלייאוף העליון.

#בניסכנין

כתבות נוספות