פעמיים רביבו: כפר קאסם ניצחה בגמר הפלייאוף הדרומי מצמד של יוני רביבו

מ.ס כפר קאסם התארחה בשכונת התקווה אצל הפועל כפר שלם לגמר הפלייאוף במחוז הדרומי. המשחק נפתח בתצוגת עידוד של שני הקהלים שמנו כ-1200 אוהדים שדחפו לאורך כל המשחק את שתי הקבוצות. בדקה ה-4' כפר קאסם הייתה הראשונה לעלות ליתרון מכדור קרן ששלח יוני רביבו ונכנס בצורה פנטסטית אל שער היריבה וקבע 1:0 לאורחים.

הגיעו לדחוף את קבוצתם בשלב הקריטי של העונה. הקהל של כפר קאסם

המשחק המשיך בשליטה מוחלטת של כפר קאסם עד הדקה ה-14' שבה חלה תפנית בעלילה וכפר שלם מכדור חופשי שנבעט מסובב אל שער האורחת קבעה שער שוויון. על אף שהכדור כן הגיע לידיו של השוער, שי מזור ידע לנצל את הריבאונד והכניס אותו פנימה.

במחצית השנייה כפר שלם מעט נעלמה וכפר קאסם ניצלה את המומנטום היטב. מי שנכנס לחזק את החלק ההתקפי של כפר קאסם הוא החלוץ רוביל סרסור, שעקב פציעתו לאחרונה רשם הופעות כמחליף או מוחלף אך שומר על מעמד הקפטן וגם כאן הוענק לו סרט הקפטן מהקפטן השני מוחמד באדיר בעת כניסתו. בדקה ה-47' שוב רביבו כבש את השני שלו והעלה בחזרה את האורחת ליתרון 2:1 שזו גם נשארה התוצאה עד לסיום ששולחת את שחקני כפר קאסם לקרב הגורלי מול מנצחת הגמר במחוז הצפוני עירוני טבריה.

שחקני הקבוצות בתחילת ההתמודדות

במהלך המשחק נרשמו עימותים בין הקהלים שזרקו קריאות וחפצים אחד לכיוון השני על אף שיציע ריק הפריד ביניהם. העימותים נמשכו עד לסיום ששם הקהל האורח כבר התמקד בחגיגות שלו ולא באכזבה של הצד השני.

בילאל באדיר, יו"ר הקבוצה אמר בסיום: בגלל ההתפתחויות והבעיות שהיו במהלך העונה לא באשמתנו כבר יצא מצב שכיוונו לעלייה דרך הפלייאוף, מקווה בעזרת השם שנעשה את זה.

חגגו עם הקהל בסיום. שחקני כפר קאסם

יוני רביבו, כובש צמד שערי הניצחון, אמר בסיום: "הרגשתי טוב במשחק ושמח שיצא לי לכבוש את שערי הניצחון. בגדול לא היה מהמשחקים הטובים ביותר שלנו אבל זה מסוג המשחקים שכמה שפחות טעויות זה מה שמנצח את המשחק ושמח שטעינו פחות מהם".

קפטן הקבוצה מוחמד באדיר אמר בסיום: "תודה לאל על הניצחון. היה ניצחון מאוד מאוד קשה, הקבוצה שלנו בנויה למעמדים כאלה ועבדנו קשה בשביל זה. מאמין שביום שלישי נמשיך לשמח את הקהל שלנו שזה מגיע לו, מגיע לו קבוצה בליגה הלאומית"

ממלא בגאווה את תפקיד הקפטן בקבוצה. מוחמד (מוחא) באדיר

#מסכפרקאסם #מוחמדבאדיר #יונירביבו #בילאלבאדיר

כתבות נוספות