הקש על ה-5: חמישייה של טבריה על הפועל רובי שפירא. קראקרה עם שלושער, אחמד סבע חתם את התוצאה

טבריה פשוט מחסלת כל מועמדת מסוכנת שהייתה בליגה א' השנה. אחרי הניצחון הגדול על איכסאל בשבוע שעבר הקבוצה מעיר הכנרת מפרקת את הפועל רובי שפירא חיפה ובלב החגיגה היו מועמר קראקרה עם שלושער ומי שנראה עכשיו שהחלים לגמרי מהפציעה וזהו אחמד סבע שכבש את השער האחרון וחתם את תוצאת הסיום.

.הקהל המארח יצא מאוכזב

טבריה התחילה בטירוף את המשחק בדקה ה-2' תום דן בעטו כדור מסוכן לשער ואחריו טבריה עלתה ליתרון ראשון מפנדל שכבש מועמר קראקרה. בשער השני שוב זהו קראקרה שנשלח לאחד על אחד מול השוער שיצא אליו ובעקבות זאת הצליח החלוץ המוכשר להבקיע מאיזור הקרן. הפועל רובי הצליחה לצמק משער של גדי מלסה אך זה לא הפריע לחבורה של אילן סוויסה להמשיך את רצף הכיבושים שלה.

שחקני טבריה חגגו היום

במחצית שנייה הפועל רובי היא זו שלחצה ושלטה ברבע שעה הראשונה אך זה לא הלך, התקפה מתפרצת קטלנית בסופה חן ידען בישל לקראקרה שבנגיעה שלח את זה לחיבורים וכבש את השלישי שלו. המחליפים אחמד סבע וטריקו גטהון סיימו את העבודה כששחקני רובי שפירא כבר נראו עייפים, חסרי תקווה ורשמו גם שתי החמצות קשות שייאמר לזכותו של השוער עדי תדמור שעשה עבודה נפלאה. שער של עומר בוארון צמצם את התבוסה ל- 5:2 אך זה לא עזר למארחת, כל המחמאות מגיעות לקבוצה האורחת שעלתה לשלב הגורלי ותפגוש את מ.ס כפר קאסם שניצחה את הגמר הדרומי למשחק של להיות או לחדול.

צפו בקהל של טבריה חוגג עם מועמר קראקרה את השער

אחמד סבע, כובש השער שחתם את התוצאה, אמר ליאללה,ספורט! בסיום: "אין רגע מתוק מזה, כיף לחזור אחרי תקופה למגרשים ולחתום את התוצאה. השער והיכולת של הקבוצה זה פשוט אושר מבחינתי".

#עירוניטבריה #אחמדסבעשחקן #מועמרקראקה

כתבות נוספות