מקורבים לגאדיר: "אם תהיה פנייה רצינית מסכנין, הוא ישמח לחזור" והאם אבו עביד בדרך ליעד חדש?

מוחמד גאדיר, חלוצה של האלופה הפועל ב"ש, מסיים עונה בה היה שותף להישג גדול ותואר משמעותי אך מנגד לא הצליח להטביע חותם כפי שציפה. בימים האחרונים נקשר שמו של גאדיר עם בני סכנין, הקבוצה בה שיחק לפני שעבר לשורותיה של האלופה ושם דווקא הצליח להטביע חותמו ועד היום גם מאוד אהוב בקרב הקהל המקומי. מקורבים לשחקן גם התייחסו לנושא ואמרו "אם תהיה פנייה רצינית מסכנין אז הוא ישמח לחזור, אך זה תלוי גם בהבאת חלוץ זר לב"ש שאם הוא אכן יגיע גאדיר ירצה לעזוב".

כזכור, בעונתו האחרונה בסכנין רשם מוחמד גאדיר 34 הופעות בהן כבש 20 שערים בכל המסגרות לעומת עונתו האחרונה בהפועל באר שבע בה רשם 17 הופעות בלבד ו-4 שערים בכל המסגרות. כרגע שמו נקשר לקבוצתו האחרונה דרך המקורבים בלבד אך אין ספק שקבוצה כמו בני סכנין היא קבוצה בה יהיה הרבה יותר קל לגאדיר להטביע את חותמו ולקבל מספר רב יותר של דקות על המגרש.

היה שותף לאליפות אך מיעט לקבל דקות משחק. גאדיר

שחקן נוסף שמאוכזב ממעמדו וגם קיבל הצעה רשמית מקבוצה אחרת הוא איאד אבו עביד. האם הוא יעשה את הדרך חזרה לקבוצת היהלומים?

המגן בלם של מכבי חיפה, שמיעט לקבל דקות משחק העונה הן בקדנציה של המאמן רנה מונלסטיין והן בכהונתו הנוכחית של גיא לוזון, קיבל הצעה ממכבי נתניה הקבוצה בה שיחק בעונה 2014/2015 וכבש שער אחד. האם השחקן ינסה להוכיח שוב שהוא יהלום שעדיין לא מלוטש בשורות העולה החדשה והחוזרת לליגת העל מכבי נתניה? זה יקרה והעסקה בין השניים תתבצע רק אם מכבי חיפה תסכים לשחררו.

שותף במעט מאוד משחקים העונה בעידן שני המאמנים. אבו עביד

צילום: אורטל דהן זיו

#מוחמדגאדיר #איאדאבועביד

כתבות נוספות