בילאל בדיר: "הרמה שלנו זהה לקבוצות בליגה הלאומית. שי מאור ימשיך גם אם לא נעלה ליגה"

מחר ייערך גמר פלייאוף ליגה א' מחוז דרום כשהמתמודדות על המקום בהתמודדות מול מנצחת הגמר במחוז הצפוני הן כפר שלם וכפר קאסם. הפועל כפר שלם ניצחה בחצי הגמר את מכבי יבנה ואילו בכפר קאסם רשמה הפתעת ענק כשהדיחה את נס ציונה בחוץ. בכפר קאסם ניסו כל השבוע לדרבן את השחקנים כאשר היו"ר אף הציע תמריץ כספי לשחקניו במידה ויעברו שלב. היריבה שסיימה במקום השלישי את העונה תגיע ל90 דקות גורליות של עונה ולכן צפוי לנו מפגש מרתק.

לקראת המשחק שיערך מחר בשכונת התקווה מגרשה הביתי של כפר שלם שוחנו ביאללה,ספורט! עם יו"ר כפר קאסם בילאל באדיר על ההכנות, המטרות וכמובן מאמן הקבוצה:

היו לכם הכנות מיוחדות לקראת המשחק מחר?

אנחנו קבוצה עם ניסיון במעמדים האלו, לקחנו את השחקנים לערב גיבוש כדי לבוא הכי מוכנים מכל הבחינות. כפר שלם קבוצה חזקה מאוד אבל במשחקי פלייאוף זה גמר גביע לכל דבר ומי שתנצח מגיע לה לרוץ קדימה, חשוב שמי שתעבור תייצג את הליגה בכבוד.

יש הבדל ברמה של הליגה במחוז דרום לצפון?

אני יכול לומר שבליגה א' דרום יש רמה גבוהה מאוד ואם נסתכל אחורה תראו במשחקי אימון שעשינו נגד קבוצות מהלאומית שהרמה שלנו הייתה זהה ליריבות ובשנה שעברה זה עוד יותר בא לידי ביטוי כשפגשנו במשחק על העלייה ללאומית את הפועל ירושלים ולא נפלנו מהם, הראינו לכל המדינה שבליגה א' יש שחקנים ברמה טובה.

הצעת תמריץ כספי לשחקנים במידה ותעברו את כל השלבים, זו הצהרת כוונות שאתה הולך חזק על עליית ליגה.

האמת אני רוצה לומר שבקיץ הקודם הכנתי סגל לעליית ליגה מהמקום הראשון, משהו בדרך השתבש לנו ותמיד יש לי תכנית מגירה שהתמריץ הכספי זה חלק ממנה לקראת משחקי הפלייאוף.

שחקני כפר קאסם יקבלו מענק עלייה?

הקהל שלכם מגיע בכמויות, כפר קאסם עיר של כדורגל?

אני אומר בוודאות שאם נעלה ללאומית נביא כמות של לא פחות מ- 1500 אוהדים בכל משחק, גם העונה היו כמויות גדולות של קהל אז לבטח אם נהיה בליגה השנייה. אני קורא מכאן לכל אוהדי כפר קאסם וגם למי שמחוץ לה תגיעו ותעודדו אותנו כדי שנצליח.

במידה ותשיגו את המטרה שזה עליית ליגה תרצו להמשיך עם המאמן שי מאור?

חד וחלק כן! שי מאור מאמן גדול מבחינתי וימשיך איתנו גם אם נעלה וגם אם בסוף לא נצליח להשיג את הכרטיס ללאומית. מאמן שמצליח להעלות קבוצה מליגה א' לליגה הלאומית מגיע לו צ'אנס וקרדיט.

המנצחת מחר תפגוש את המנצחת בין הפועל "רובי שפירא" חיפה לעירוני טבריה מהמחוז הצפוני לקרב על העלייה למשחקי המבחן נגד הקבוצה מהלאומית שתסיים במקום ה14, כמו שזה נראה הולך להיות סיום עונה מרתק לאור ההפתעות שכבר קיבלנו בין הקבוצות המתמודדות במבחנים.

#מסכפרקאסם #בילאלבאדיר

כתבות נוספות