סיכום העונה שלי: מג'די חלאילה

מג'די חלאילה, שוער הפועל מגדל העמק, רשם את עונתו השלישית ברציפות במדי הקבוצה. גם העונה הזו שמר מג'די על יציבות, הפגין יכולת מצוינת בשער לאורך כל העונה ומעבר לכך הפך לשחקן משמעותי מאוד בקבוצה ובעל כושר מנהיגות רב והשפעה על יתר השחקנים.

שוחחנו ביאללה,ספורט! עם מג'די וסיכמנו יחד איתו עוד עונה מוצלחת בליגה א':

סיימתם את העונה ממוקמים במרכז הטבלה, זה גם מה שהצבתם לעצמכם כמטרה בתחילת העונה?

לזה ציפינו וזאת הייתה המטרה שלנו בהתאם לתקציבי הקבוצה, להבטיח הישארות כמה שיותר מוקדם. כמובן שאם היינו מגיעים לפלייאוף זה היה בונוס אבל המטרה הייתה להישאר בליגה בצורה מכובדת כמה שיותר מוקדם. חשוב לציין שגם סבלנו מחוסר עומק בספסל, לא היה לנו סגל חזק, שיחקנו רוב הזמן בלי חלוץ כיוון שצחי אליחן כמעט חצי עונה לא שיחק ומי שתפס את המקום בעמה הזו היה השחקן הצעיר דוד מלכה ש"הציל אותנו" וכבר את רוב השערים. בהתחשב בזה המקום שהגענו אליו הוא מצוין וגם סיימנו את העונה בצורה יפה עם ניצחון בבית 1:0 על בית שאן.

עמדו במטרה שהציבו לעצמם. חלאילה ושחקני מגדל העמק

זו עונה שלישית שלך ברציפות במגדל העמק, מה היה לך שונה באופן אישי העונה הזו מהעונה שעברה?

מה שאהבתי העונה הזאת יותר זה את היחס שקיבלתי מכל הסביבה וראש העיר שנתנו לי את הכבוד הראוי וסמכו עליי בעיניים עצומות, המקום הזה היום הוא כבר בית שלי.

אתה מרגיש שעמדת ביעדים שלך כשחקן מתחיל העונה?

אם נשים בצד לרגע את התקופה שהגיעה אחרי המשחק מול בית שאן ששם התחלנו לעלות עם שחקני נוער והפסדנו כמה משחקים רצופים, אז אפשר לראות שספגנו רק 22 גולים העונה שזה הכי מעט אחרי חדרה בכל הליגה. זה סוד ההצלחה שלנו שבזכותו נשארנו מוקדם בליגה וזה מעיד על יכולת, מנהיגות בהגנה, שקט וביטחון שאני מרגיש שאני משרה שם.

עברתם לא מעט תהפוכות העונה, המרכזית מביניהן הייתה החלפת המאמן. אתה מרגיש שזה משהו שהיה נחוץ למגדל העמק?

בסוף זה הצליח, הבעיה היא ששלום הוא בן אדם טוב ומקסים, כאב לי עליו ויכול להיות שמרוב שהוא בן אדם טוב לא הלך איתו בסוף ולא היה לו את המזל באותה תקופה והשינוי הביא תוצאות. מאז שקובי הגיע הבטחנו את ההישארות מאוד מהר, יש לו הרבה משמעת טקטית והוא נותן הרבה ביטחון . אני באופן אישי קיבלתי ממנו הרבה חופש והוא לא התערב לי בדרך המשחק, סמך עליי ואמר לי "תעשה מה שאתה מרגיש לנכון, קח את הקבוצה על הכתפיים"

המשפט האחרון שלך הקדים את השאלה שלי, אתה הרגשת שהיה הרבה על הכתפיים שלך?

כשנקלענו לתקופה לא הכי טובה יחד עם החילוף של המאמן זה גרם לקבוצה וההנהלה להיכנס ללחץ. בשיחה הראשונה עם קובי הוא אמר לי "מג'די, אין לי הרבה מה להגיד לך , אתה כבר הרבה שנים בליגה הזו, אתה מנהיג בקבוצה ותעשה מה שאתה מרגיש לנכון. אני סומך עלייך".

תחושה אישית טובה והרגשת ביתיות במגדל העמק

מה החוויה שהכי זכורה לך מהעונה הזאת?

הגול של יותם כהן בדקה ה-92' שנכנס כמחליף בכפר כנא ובזכותו פתחנו פער 9 נקודות מהם וברחנו הרבה מהתחתית. הרגע הזה לא יוצא לי מהראש עד היום.

מי הבן אדם שאתה יכול להצביע עליו שהיה לו את התפקיד הכי משמעותי בהצלחה שלך העונה

אני. ההתנהגות שלי והדרך שבה אני מתייחס למקצוע. מי שמכיר אותי יודע כמה קשה אני עובד גם באימונים וגם במשחקים.

אם היית יכול לחזור אחורה ולשנות משהו אחד שעברת בדרך. מה היית משנה?

אם הייתי חוזר אחורה לא הייתי רב עם יותם כהן שהוא כמו אחי. במשחק נגד הרצליה בהרצליה הוא אמר לי משהו שהכעיס אותי והתעצבנתי עליו תוך כדי משחק וגם כשירדנו לחדר הלבשה היה עימות בינינו אפילו כמעט פיזי ואני מתחרט על הרגע הזה.

מילה אחת שאתה בוחר לסכם איתה את העונה

הישרדות

מדים של איזו קבוצה תלבש בעונה הבאה?

התעניינו בי לא מעט קבוצות עוד במהלך העונה כמו חדרה וצעירי כפר כנא. כיום יש לי הצעה מהפועל שפרעם, אבל קשה לעזוב מקום כמו מגדל העמק שאני כל כך אוהב במיוחד עם צוות כזה ויו"ר כזה מיוחד ומדהים שנותנים לי הרבה כבוד וזה הדדי, לכן אני מתלבט. בימים הקרובים אקבל החלטה.

#מגדיחלאילה #הפועלמגדלהעמק

כתבות נוספות