משאלת המושאלים : השחקנים שנמצאים בהשאלה מהפועל ת"א חוזים את תסריט המחזור האחרון

ימים ספורים לאחר שהוכתרה האלופה הפועל באר שבע בפעם השנייה ברציפות, הנושא הכי החם בכדורגל הישראלי, הוא מאבקי ההישרדות הבוערים. בזמן שהכל עוד פתוח, אחת האמפיריות של הכדורגל בארץ נאבקת על חייה ומנסה בכל הכוח לדלג מעבר הקו האדום. בכדי שזה יקרה הפועל ת"א חייבת להתעלות על עצמה ולנצח את רעננה תוך כדי שהיא לא תלויה רק בעצמה ומקווה שהפועל אשקלון תפסיד או "תיפול לפח" של התיקו שייתן לה לעבור אותה בנקודות ובמיקום.

לא הצליחו לנצח את היריבה הצמודה אשקלון

צילום: הדף הרשמי הפועל תל אביב

כידוע הפועל תל אביב היא קבוצה עם מחלקת נוער טובה ומתבססת על שחקני בית כאשר חלקם יוצאים לצבור נקודות בקבוצות אחרות בליגת העל או הליגה הלאומית כדי לחזור עם יותר ניסיון. העונה הזאת ישנם שלושה שחקנים מהמגזר הערבי שמושאלים לקבוצות בשתי הליגות הבכירות בארץ, השחקנים הם: רמזי ספורי(בני סכנין), עבדי פרחאת (הפועל ירושלים) ומוחמד אבו אל היג'א (הפועל ראשון לציון).

לפני שמגיעה השבת הקרובה, עשינו סבב קצר בין המושאלים כדי לבדוק מה יש להם להגיד על המצב שנקלעה אליו קבוצת האם שלהם ואילו תסריטים הם חוזים שיתרחשו בסוף? הנה לפניכם משאלת המושאלים:

רמזי ספורי: "אני מרגיש שהפועל תנצח ואשקלון יעשו תיקו. הפועל יישארו בסוף בליגה לפי דעתי, השחקנים יתאבדו על המגרש בשביל לא להוריד את המועדון המפואר הזה ליגה ועם הדחיפה של הקהל הענק אני חושב שהפועל תנצח. רק אז נתפלל שאשקלון תפספס ניצחון ובכך הקבוצה תשרוד. הפועל תל אביב הוא מועדון שמאוד חשוב לי באופן אישי, גם כשלא שיחקתי איתם העונה ליבי היה תמיד איתם ולא אשכח שגדלתי שם לעד".

הלב עם הפועל. ספורי

צילום: הדף הרשמי הפועל תל אביב

עבדי פרחאת: "גדלתי במועדון הכביר הזה, אין שום ספק שאני מחזיק להם אצבעות ומתפלל שיישארו, אני חושב שלא יהיה קל לאשקלון לנצח את קריית שמונה, למרות שזה נראה שק"ש גמרה את האוויר עם זאת מקווה שהפועל ת"א תנצח את רעננה ולכפר סבא יש סיכוי גדול לנצח את הפועל חיפה עם היכולת שהראו במחזור הקודם".

מתפלל לניצחון של הפועל תל אביב. פרחאת

צילום: הדף הרשמי הפועל ירושלים

מוחמד אבו אל היג'א: "קודם כל הסיטואציה היא לא הכי נעימה למועדון כזה ענק עם הקהל הכי טוב בארץ, לא מגיע לקבוצה להיות במצב הזה. כואב הלב ואני מקווה מאוד שהמועדון הזה לא ירד והם יישארו בליגה כי המקום שלהם רק בליגת העל. הלב שלי איתם ועם האוהדים כי במצב הנוכחי כשרואים עדיין 12-13 אלף אוהדים שמגיעים לאצטדיון המושבה זה רק מראה על העצמה והגדולה של הקהל ושל המועדון המפואר הזה. אני מאוד רוצה שישרדו כי הפועל תל אביב יקרה לי ולהמון אנשים"

על התסריט הצפוי אבו אל היג'א אמר: "אני חושב שכפר סבא ינצחו, הפועל אשקלון תעשה תיקו והפועל ת"א ינצחו וישארו בליגה,. ואחרי הכל אני מאוד מאוד מקווה לחזור למועדון בו גדלתי ושאני רוצה להיות בו כי שם הרגשתי באמת מה זה בית חם ואמיתי"

מאמין בעוצמה ובקהל של הפועל תל אביב. אבו אל היג'א

#עבדיפרחאת #רמזיספורי #מוחמדאבואלהיגא

כתבות נוספות