רגע לפני ההכתרה: גדיר כבש לבאר שבע

מוחמד גאדיר רשם הופעת בכורה בהרכב הפותח במסגרת משחק ליגה מאז חודש דצמבר ואף כבש שער לזכות קבוצתו האלופה.

זה לא סוד שחלוצה של הפועל באר שבע, שחתם בשורותיה בעונה שעברה וזאת על אף שהיה מחוזר ע"י מספר קבוצות, לא מרוצה ממעמדו והנתונים מדברים בעד עצמם, העונה שותף גאדיר ב-17 משחקים בלבד(ללא ליגת האלופות וליגה אירופית). אמנם בתחילת העונה סבל מפציעות אך לאחרונה החלוץ היה כשיר ובכל זאת לא קיבל דקות על המגרש כפי שהיה רוצה ואף בחלק מהמשחקים נותר מחוץ לסגל, כל זאת עד משחק ההכתרה הערב בו קיבל את מקומו בהרכב.

סיום עונה בטעם טוב לגאדיר

המשחק נפתח באווירה של חגיגות בקרב הקהל והשחקנים שנראו מחוייכים ומאושרים לרגל ההישג האדיר בדמות אליפות שנייה ברצף. זה לקח 7 דקות בלבד, התקפה מרובת שחקנים באדום הגיעה לרחבת מכבי פתח תקווה והקפצת כדור נפלאה של מיכאל אוחנה למוחמד גדיר הסתיימה עם וולה אדיר לרשת ושער יפה לחלוץ, שמעלה את מאזנו לשלושה שערי ליגה. עד למחצית נרשמו נסיונות משני הצדדים שלא הניבו שערים.

המחצית השנייה החלה בחילוף מוקדם של ברק בכר כשמהראן ראדי נכנס במקום המבשל מיכאל אוחנה שנפצע, הקשר האחורי שהתכבד באליפות חמישית ברצף ממשיך לקבל קרדיט מהמאמן וערך את הופעתו ה32 העונה בליגה. מוחמד גדיר אומנם כבש את שער היתרון במשחק ההכתרה אך ביחד עם חבריו לא הצליח לכבוש עוד וירד לספסל לקול תשואות הקהל בדקה ה80'. בדקה ה87' קיבלנו שער שיוויון כאשר לידור כהן מצליח לכבוש והמשחק בטנר נגמר בתוצאה 1-1.

אם כך, אין דבר שהיה רוצה יותר גדיר מאשר לסיים את העונה הזו בטעם טוב. שער במשחק ההכתרה הוא ללא ספק תוספת הרגשה טובה לחלוץ שרק חיכה לקבל כמה שיותר דקות על המגרש לאורך כל העונה והחזיר בשער גדול.

#מוחמדגאדיר #הפועלבארשבע

כתבות נוספות