יו"ר הנהלת אכסאל: מודה לאימן חלאילה על התקופה והעבודה הנפלאה בקבוצה

לאחר החשיפה באתר יאללה, ספורט! על כך שמאמן הפועל אכסאל, איימן חלאילה, סיים את דרכו ולא ימשיך איתה גם בעונה הבאה יצאה מטעם יושב ראש הנהלת הפועל איכסאל בהאא חליל התייחסות רשמית לנושא: "קודם כל, בשמי ובשם הנהלת אכסאל אנו מודים למאמן איימן חלאילה על השנים היפות שהיו לנו ביחד. בין אימן חלאילה לבין הפועל אכסאל נרקמה מערכת יחסים מצוינת וזוגיות מושלמת, עבדנו ביחד במשך שלוש שנים בהם עלינו מליגה ב' לליגה א', השארנו את הקבוצה בעונה הראשונה בליגה א' והשנה כמעט עלינו לליגה הלאומית. אני מאחל לאיימן הצלחה בדרך החדשה ואנחנו נתארגן בהתאם לעונה הבאה כאשר שם חדש ומאמן חדש יהיו על הקווים באכסאל"

עשו עבודת צוות מצוינת. בהאא חליל ואיימן חלאילה

בנושא סגל שחקני הקבוצה, כידוע חלק מהשחקנים לא קיבל משכורות כמה חודשים ומספר שחקנים התלוננו בקשר לעיכוב בקבלת השכר. על כך אמר בהאא: "תוך שבועיים כל השחקנים כולל הצוות יקבלו מה שמגיע להם".

על עתיד הקבוצה וההיערכות לעונה הבאה אמר: ״כרגע אנחנו רוצים מנוחה ובקרוב נתחיל את ההכנות לקראת העונה הבאה, אבל אנחנו נבנה קבוצה שתתבסס בעיקר על שחקני בית כאשר שחקני הבית יהיו השלד של הקבוצה. הנהלת הפועל אכסאל תצא לחופשה אחרי עונה ארוכה וקשה ומיד ישבו שם להחליט על זהות המאמן והסגל לעונה הבאה".

רוצים להתבסס על שחקני הבית

#בהאאחליל #איימןחלאילה

כתבות נוספות