לא על הופעת בכורה כזו חלם אוסמה חלאילה: "עשיתי כל מה שאני יכול. מאוכזב מההפסד אבל שמח מההזדמנות

אוסמה חלאילה, השם החם והאטרקטיבי בקבוצת הנוער של סכנין, קיבל אמש(שבת) הזדמנות ראשונה במדי הקבוצה הבוגרת, אלא שההזדמנות הזו הגיעה ברגע מאתגר ולא פשוט אחרי שסכנין ספגה כבר ארבעה שערים לבית"ר ירושלים והיה ברור שהמשחק הזה כבר גמור וגם מלך שערי הליגה של קבוצת הנוער לא יוכל להושיע אותו.

אוסמה בן ה-19 רשם עונה נפלאה במדי קבוצת הנוער במהלכה כבש 25 שערים והפך לכובש המצטיין של הקבוצה. שוחחנו ביאללה,ספורט! עם החלוץ הצעיר רגע אחרי הופעת הבכורה הקשה שלו: אוסמה, הופעת בכורה לא פשוטה כשהקבוצה כבר בפיגור גדול והאווירה מתוחה במיוחד קודם כל זה מאוד מרגש להופיע בפעם הראשונה בקבוצת הבוגרים, אני שמח שעשיתי את הצעד הזה ושיתפתי פעולה עם הקבוצה הבוגרת במטרה להצליח בדרך שלי להיות שחקן הרכב. נכון, זה מבאס שמחכים כל כך הרבה זמן ובסוף מקבלים את הופעת הבכורה במשחק הכי קשה וההפסד הכי גדול של סכנין העונה. אני מאוכזב מההופעה הזאת ומהיכולת של הקבוצה במשחק הזה אבל מצד שני שמח שקיבלתי את ההזדמנות.

לא על הופעת בכורה כזו הוא חלם. חלאילה

אתה מצפה לקבל את דקות המשחק שלך בקבוצה הבוגרת גם בשני המשחקים שנותרו ? כן בעזרת השם.

אתה בקשר טוב עם יוסי המאמן? הוא רואה אותך ונותן לך את היחס האישי? כן אני מתאמן גם באופן קבוע עם הבוגרים. אני בקשר טוב עם יוסי והוא משתף אותי איתם באופן קבוע.

יום לפני המשחק שבו שותפת היה לכם משחק בנוער, באופן כללי אתה שותפת בכל משחקי הנוער ורשמת שם עונה גדולה את האמת הקבוצה מאוד עוזרת לי ולאחי מוחמד שגם הוא חלוץ בקבוצת הנוער ומשחק לצדי. אם הקבוצה שלנו מצליחה אז גם אני מצליח, ככה זה עובד ואני יכול להגיד שזו העונה הכי מוצלחת שלי בנוער מאז שהתחלתי לשחק, זאת הקפיצה שלי לבוגרים.

צמד האחים המוצלחים מוחמד ואוסמה חלאילה

רשמת עוד הישג יפה כששותפת גם במשחקי הנבחרת לאחרונה נכון, לא מזמן שותפתי במשחקי הנבחרת בצרפת, היה לי שם מצוין והיה לנו טורניר מכובד ויפה. אמנם היו נבחרות טובות מאיתנו שעלו במקומנו שלב אבל אני עשיתי את המקסימום שלי כדי לעזור לקבוצה ועזרתי מאוד.

כשאתה אומר שההצלחה שלך תלויה במשחק טוב של כל הקבוצה זה מאוד דומה לבוגרים ולמה שחווית במשחק מול בית"ר ירושלים זה נכון שאם כל הקבוצה לא טובה אז לחלוץ מאוד קשה וזה באמת כמו שקרה אתמול במשחק, עליתי כשכבר היה פיגור של 4:1 ולא הייתה לי אפשרות לעשות הרבה למרות שניסיתי. התאמצתי מאוד ועשיתי כל מה שאני יכול כדי לעזור לקבוצה וזה מה שהכי חשוב, אני לא מתלונן על זה ששותפתי במצב הזה אבל המצב שנכנסתי בו לא היו פשוט.

רשם הופעות טובות גם במדי הנבחרת

בעונה הבאה אתה צופה להיות כבר שחקן הרכב קבוע בקבוצה הבוגרת? בעזרת השם. לפי הגיל זה נכון שבדרך כלל בגיל הזה משתלבים אבל אני שנה שנייה בקבוצת הנוער ולא חריג בגיל כך שיש לי אפשרות להיות חריג בעונה הבאה אבל אני עושה את כל המאמצים כדי שזה לא יקרה ואהיה כבר שחקן בוגרים קבוע.

ולא קשה להבחין בזה שסכנין צריכה עוד חלוץ טוב שיצטרף לשורותיה נכון ואני מקווה שכך יהיה ואני אשתלב שם, נכון לעכשיו זה נראה בכיוון חיובי.

#אוסמהחלאילה #בניסכנין

כתבות נוספות