בכורה לאסף רז עקב פציעתו של קנדיל הערב מול בית"ר ירושלים: "הוא כבר שיחק ברמות האלה ואני סו

הערב(שבת) תצא סכנין לפגוש את בית"ר ירושלים באצטדיון בעכו, עונש רדיוס שספגה הקבוצה גרם לכך שהמפגש יהיה מחוץ לדוחא אך עדיין ללא קהל אורח. המפגש הערב יהיה זה המפגש החמישי העונה בין הקבוצות כאשר המאזן לטובת בית"ר עם שלושה ניצחונות והפסד.

בקבוצתו של אבוקסיס יהיה שינוי משמעותי בעמדת השוער כאשר מחמוד קנדיל אחד השוערים המצטיינים העונה ייעדר בעקבות פציעה ומי שיחליף אותו יהיה אסף רז השוער השני. השוער שהגיע לסכנין מכפר קאסם ירשום את הופעת הבכורה שלו העונה והוא יצטרך לעצור את חניכיו של שרון מימר שמגיעים בכושר מצויין.

קנדיל הסביר את סיבת היעדרותו והעניק ביטחון לשוער המחליף כשהתראיין לאתר הקבוצה ואמר:"יצא לי לשחק עם כאבים בזמן האחרון וגם השבוע ניסיתי לעשות הכל כדי לעלות לשחק אך הצוות הרפואי לא אישר לי וזה מעבר להחלטתי, מי שיחליף אותי (אסף) שיחק כבר ברמות האלה ואני סומך עליו".

ייעדר הערב עקב פציעה. קנדיל

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

בחלק ההתקפי הקשר הברזילאי ז'אורז'יניו עדיין מתנדנד בין ההרכב לספסל כאשר אבוקסיס עדיין לא סגור לגבי ה-11 שיפתחו את המשחק ומי שייעדר, כפי שכבר פורסם ביאללה ספורט, הוא אברהם פאס שעדיין לא החלים מפציעתו על אף שהצפי ההתחלתי היה שבשלב הזה כבר ישוב למשחק פעיל.

ללא ספק משחק מעניין הולך להיות לנו הערב בעכו כשהמארחת תרצה לנצח ולחגוג ניצחון יוקרתי אך מהעבר השני תגיע מולה הקבוצה מהבירה שרוצה להבטיח את הכרטיס לאירופה וכמובן להשלים עוד ניצחון על אבוקסיס וקבוצתו. בהנהלת סכנין לא מפחיתים בחשיבות המשחק על אף שכבר אין לו משמעות רבה מבחינת מקום באירופה ושם אמרו:"רוצים לסיים את המשחקים בצורה מכובדת ולנצח".

#בניסכנין #מחמודקנדיל

כתבות נוספות