איימן חלאילה סיים את דרכו באכסאל. מה היעד הבא שלו?

הפועל אכסאל פנטזה העונה על עלייה לליגה הלאומית ובמשך עונה שלמה ישבה בפנטהאוז של צמרת ליגה א'. הנהלת הקבוצה שבראשה עומד בהאא חליל הכינו קבוצה מצויינת יחד עם המאמן איימן חלאילה והתוצאות היו בהתאם. אכסאל שמרה לתקופה על תואר מוליכת הטבלה עד שהגיע ההפסד נגד חדרה בבית ושם השתנו הדברים, המומנטום עבר לקבוצה היריבה מחדרה שכבר קיבלה את כרטיס כניסה לליגה הלאומית.

באכסאל לא הרימו ידיים ובכל זאת האמינו שאפשר לעלות דרך המבחנים, אולם המבחן הראשון שהיה לקבוצה נגד עירוני טבריה הסתיים בטעם רע כיוון שהקבוצה הפסידה ובכך חלום העליה התנפץ לה. אחד האנשים החשובים והמרכזיים באכסאל הוא כמובן איימן חלאילה שבינו לבין ההנהלה נרקמה מערכת יחסים מצויינת.

עומד בראש ההנהלה שעשתה הכנה מצוינת. בהאא חליל

איימן הגיע לקבוצה כשהייתה בליגה ב' ועלה איתה לליגה א'. כבר בעונה הראשונה של הקבוצה (בשנה שעברה) היא הרשימה מאוד, שיחקה כדורגל איכותי וחברי ההנהלה נתנו את ברכת הדרך לאיש המשימות שלהם להצטרף להפועל אום אל פאחם וכך היה וחלאילה עמד על הקווים במשך שלושה משחקים ואחרי שהתחלפו שם כמה מאמנים, הגיע איתה למבחנים במטרה לעלות לליגה א' אך הפסידו לדלית אל כרמל.

בתחילת העונה איימן ישב בבית על אף שקיבל הרבה הצעות אבל באכסאל הבינו שאם רוצים להיות בפלייאוף העליון ולאור מערכת היחסים בין שני הצדדים פנו לאיימן במטרה לבנות קבוצה שתהווה פקטור במאבקי הצמרת. אכן כך קרה ואכסאל חזרה לימי הזוהר, הפכה לקבוצה אטרקטיבית מלאה אקשן והצבע חזר ליציעים ולמגזר שהגיע לתמוך מכל מקום. הנהלת אכסאל קיוותה להיסטוריה אבל כדורגל זה כדורגל ואם לא מנצחים אז מגיעים ההפסדים ונשארים עם המחמאות בלבד.

הפך את אכסאל לקבוצה אטראקטיבית, עכשיו פונה ליעד הבא. חלאילה

איימן חלאיילה סיים באופן רשמי את דרכו בקבוצה. לאחר שלוש שנים נפלאות שהיו למאמן עם הקבוצה ביחד עם ההנהלה נראה שהגיע הזמן לשינוי אווירה ודרך אחרת כך ששני הצדדים צריכים להתאוורר ולכולם יש תכניות אחרות. איימן הוא מאמן עם רקורד מרשים, עשה כמה עונות נפלאות בליגה א' וליגה ב' ועכשיו מחכה המאמן להזדמנות בליגה בכירה יותר, אולי אחרי שעשה עבודה נהדרת באכסאל המקום האידאלי עבורו הוא בני סכנין שהביע רצון להגיע לשם בתור עוזר מאמן ואגב, שמו עלה גם בקרב הקהל המקומי ביציעים בדוחא.

התחבר מאוד לשחקנים ולהנהלה אך בכל זאת יפנה לדרכו החדשה

#איימןחלאילה #בהאאחליל

כתבות נוספות