משחקי הפלייאוף: אכסאל הפסידה לטבריה בבית, כפר קאסם הדיחה בחוץ את נס ציונה

משחק הפלייאוף הראשון נפתח בין הקבוצה שהוליכה את הטבלה במשך רוב העונה אכסאל נגד הקבוצה שרק הלכה והשתפרה לאורך כל העונה עירוני טבריה. המחצית הראשונה הייתה מאוד שקולה כאשר שתי הקבוצות שיחקו בזהירות יתר ועם פחד לטעות ולספוג שער שיכניס את הקבוצה ללחץ.

בדקה ה-18' הלם באיכסאל כאשר האורחים עולים ראשונים על לוח התוצאות, כדור חופשי שנהדף למרכז הרחבה ורגל טבריינית מסיימת קובעת 1-0 טבריה.

שחקני טבריה חוגגים יתרון

המשחק נמשך כשבאכסאל חלה התעוררות ומספר מצבים שרקו ליד השער, שחקני אכסאל תקפו נמרצות והבינו שהם חייבים להשיג את השיוויון לפני המחצית. בדקה ה41' זה קרה , התקפה מתפרצת מסתיימת בשער שיוויון של ענאן נסרלדין מצטיין המשחק של איכסאל. שחקניו של איימן חלאיילה זכו לטירוף מהקהל ומהמאמן עצמו וניסו להעלות ליתרון עוד לפני הירידה להפסקה אך ללא הצלחה.

חגיגות שיוויון באכסאל

מחצית שנייה הייתה המשך של הראשונה כשאכסאל תקפה ללא הרף אך לא השכילה לכבוש, המשחק התעלה לרמה גבוהה והתקפות מצד לצד נרשמו לזכות הקבוצות. בכדורגל יש משפט שאומר "מי שלא מבקיע סופג" וכן כך היה, בדקה ה- 83' יתרון נוסף לעירוני טבריה ממתפרצת אדירה שמסתיימת ברשת, עד לסיום המשחק נרשמו מספר ניסיונות של איכסאל להציל את המצב אך לא באו על שכרם. המשחק מסתיים בהדחה מפתיעה של אכסאל והשחקנים ירדו מאוכזבים לחדרי ההלבשה.

אכזבה בקרב שחקני איכסאל


לאחר המשחק התייחס מועמר קראקרה חלוץ עירוני טבריה לניצחון כשאמר ליאללה,ספורט!:"עשינו את זה כמו גברים, לנצח פה באכסאל זה לא קל וחייב לומר עליהם מילה טובה הם קבוצה מצויינת שהקשתה עלינו אבל יצאנו מנצחים".


מהצד המפסיד סיכם את המשחק השחקן המוכשר ענאן נסרלדין שהצטיין אך בכל זאת לא הצליח עם קבוצתו לנצח ואמר ליאללה,ספורט!:"אכזבה גדולה יש אצלנו, ציפינו לעבור שלב ובאמת מגיע כל הכבוד לכולם כולל המאמן שעבד הכי קשה כדי שנגיע מוכנים ונעשה את זה אבל לא הצלחנו".

את המנצחת במפגש הזה תפגוש רובי שפירא שבמשחק השני התמודדה נגד הפועל בית שאן ושם המשחק היה דרמטי עוד יותר. שער ניצחון בהארכה בדקה ה119 שולח את רובי למפגש פיקנטי מול עירוני טבריה בשבוע הבא על כל הקופה כשהמפסידה תסיים את החלום להעפיל לליגה הלאומית.

בליגה א' דרום הפתעה נוספת נרשמה כשכפר קאסם הדיחה את השנייה והפייבוריטית נס ציונה. במשחק שנערך בנס ציונה נרשמה התוצאה 2-0 לטובת האורחים מכפר קאסם כשאחד מכובשי השער הוא מוחא בדיר המוכשר.

#הפועלאיכסאל #עירוניטבריה #כפרקאסם

כתבות נוספות