מתח לקראת משחקי הפלייאוף. איימן חלאילה: "אני איש של משימות מיוחדות, אנחנו יותר חזקים מטבריה&quo

הפועל אכסאל, הקבוצה שתפסה את גולת הכותרות של ליגה א' צפון והוכתרה בטרם עת כעולה המובטחת ללאומית, יוצאת למבחן ראשון ורציני במסע הפלייאוף שנותן לה צ'אנס נוסף לעלות ליגה ותפגוש את עירוני טבריה מהמקום ה-4. הקבוצות, שנפגשו פעמיים העונה כאשר כל אחת ניצחה במבצרה, יעשו הכל כדי לנצח ולפגוש את המנצחת ממשחק הפלייאוף המקביל בין הפועל רובי שפירא להפועל בית שאן.

רגע לפני אחד האימונים המסכמים של הקבוצה, עצרנו את המאמן איימן חלאילה שכבר לקח את אכסאל לפני שנתיים מהפלייאוף של ליגה ב' והעלה אותה לליגה השלישית. חלאילה התייחס בין היתר לאכזבה של הקהל מהמחזורים האחרונים וההחמצה של העלייה מהמקום הראשון: "בואו נעשה סדר בדברים, אנחנו הצבנו מטרה בתחילת העונה והיא להגיע לפלייאוף. העובדה שאיישנו את המקום הראשון והובלנו את הטבלה של הליגה במשך 17-18 מחזורים מה שייצר פנטזיות גם בקרב הקהל וגם בקרב הצוות המקצועי והשחקנים, זה טוב ומצוין אך מעדנו בכמה מחזורים ובסוף נותרנו בפלייאוף ששוב כפי שציינו הוא היה המטרה שלנו מתחילת העונה והוא מקום הוגן, ראוי ומכובד"

למרות שלא הצליח לשמור על המקום הראשון הוא מרוצה. חלאילה

על השאלה עד כמה הוא מאמין שהם יכולים לסיים בהצלחה את מסע הפלייאוף ולעלות דרך המבחנים מול הקבוצה מהלאומית אמר חלאילה: "אני מודע לעובדה שזו משימה קשה מאוד, אבל אני איש של משימות מיוחדות. אני העלתי את הפועל אכסאל לפני שנתיים לליגה א' דרך הפלייאוף ואני כל כך מאמין שאפשר לחזור על ההישג והפעם לעלות ללאומית".

על הדעיכה במספרי האוהדים ביציעים אמר: "אני מבין את אכזבת הקהל, אבל אני רואה ומאמין שהמצב ישתנה והאוהדים ילכו וירבו ככל שהקבוצה מנצחת משחקים בפלייאוף. אני זוכר לפני שנתיים כשהיינו במשחק הראשון בפלייאוף היו 800 אוהדים וכשהתקדמנו וסללנו את הדרך למשחק המבחנים מול הקבוצה מליגה א' כבר הגיעו 5000 אוהדים צוהלים לעילוט והייתה חגיגה פסטיבלית של ממש. אני קורא לכל האוהדים לא לחכות ולפקוד את היציעים כבר בצעד הראשון שלנו בפלייאוף, הקבוצה היא האוהדים והאוהדים הם הקבוצה, אתם חשובים לנו מאוד"

אכסאל רוצה את תמיכת הקהל שלה כבר במשחק הקרוב

בנושא החלוץ אבי מלכה עליו דובר לא מעט לאחרונה וזאת לאחר שהיו לו מספר משחקים לא טובים ובאחד מהם גם הורחק אך נראה שבמשחק האחרון הוא חזר לעצמו ובגדול:"אבי מלכה הוא בורג מרכזי בקבוצה ומשמעותי מאוד עבורנו, הוא המוציא לפועל של כל ההתקפות שלנו והמסיים של המהלכים, לא פלא שהוא מוביל את טבלת הכובשים. אמנם הוא מעד בכמה מחזורים אבל אנחנו בחרנו להיות לצידו ולא להספיד אותו ישר, קורה לכל השחקנים שיש להם ירידה ביכולת ואי אפשר לצפות למאה אחוז מכל שחקן בכל משחק. אבי מלכה הוא גם גורם חשוב בחדר הלבשה, תורם מאוד לאווירה בין השחקנים ומחדיר אנרגיות חיוביות."

ירצו לשחזר את תמונת הניצחון הזו. איימן חלאילה ואבי מלכה

לסיום, לא ניתן להתעלם מהיריבה אותה תפגוש הפועל אכסאל בשישי הקרוב שהוכיחה שאצלה לא ניתן לחזות מה יקרה על כר הדשא והיא יכולה להפתיע לטובה ולרעה. על היריבה עירוני טבריה אמר חלאילה: "טבריה קבוצה חזקה מאוד, מאומנת ומשלבת בין כישרונות צעירים ושחקנים ותיקים, אך עם כל הכבוד לטבריה אנחנו קבוצה יותר חזקה מהם ועדיפה עליהם וזה לא בגלל הביתיות אנחנו פשוט קבוצה יותר טובה מהם, אין סיבה שלא ננצח".

#איימןחלאילה #הפועלאכסאל

כתבות נוספות