כאן כדי להישאר: דליית אל כרמל ניצחה את בני זלפה ונשארה בליגה א'

הערב(חמישי) נפגשו באצטדיון עילוט דליית אל כרמל מליגה א' צפון והפועל בני זלפה מליגה ב' צפון ב' למשחק חורץ גורלות שבסופו אחת הייתה יכולה לחגוג עלייה והשנייה לחגוג הישארות. בסיום 90 דקות שהתנהלו בצורה מופתית ובליווי קהל גדול ותומך ביציעים, נקבע כי מי שתחגוג היא דליית אל כרמל את ההישארות שלה בליגה וזאת לאחר ניצחון 2:1 ומשחק מותח במיוחד.

רצו לעשות עליית ליגה חלומית. שחקני זלפה

תמונה מתוך: העמוד הרשמי הפועל בני זלפה

המחצית הראשונה הייתה די רגועה ולא היו הרבה מצבים מסוכנים, שתי הקבוצות התקשו לאיים על השער וירדו להפסקה כשהתוצאה הייתה תיקו מאופס, אך ככל הנראה שתיהן קיבלו זריקת מוטיבציה בחדר ההלבשה וחזרו יותר מסוכנות ומאיימות במחצית השנייה.

הראשונה שידעה לנצל זאת היא דלייה כשמוחמד טאהא כבש לזכותה את הראשון. היתרון נשמר עד הדקה ה-89' ואז דלייה חשבה שחרצה את גורל המשחק הזה כשמוחמד אזברגה הקביע את השני, אך דקה לאחר מכן זלפה הגיעה ושער של בילאל חבשי הפך את האווירה באצטדיון עילוט למותחת במיוחד לאורך כל דקות הסיום אך בכל זאת התוצאה לא השתנתה ודליית אל כרמל נשמה לרווחה וחגגה הישארות דרמטית בליגה.

ברגע המכריע הוא היה שם. טאהא

מאמן דליית אל כרמל, אלי מזרחי, אמר ליאללה,ספורט! בסיום: "גאה בשחקנים, אחרי עונה שעברנו בה דברים לא פשוטים אנחנו חוגגים את ההישארות. כבר עברנו את אותו המצב בו נלחמנו במבחנים ואין ספק שהיה לנו את הניסיון. עכשיו חושבים רק על החגיגות"

כובש שער הניצחון של דליית אל כרמל, מוחמד אזברגה, אמר ליאללה,ספורט! בסיום: "הקבוצה נלחמה כמו גברים, היו לנו המון בעיות השנה גם עם התקציבים אבל במשחק נלחמנו על כל כדור".

חגיגות הניצחון של שחקני דליית אל כרמל בסיום

בצד המאוכזב, מאמן הפועל בני זלפה, נביל אמארה, אמר ליאללה,ספורט! בסיום: "עצם זה שהגענו לשלב הזה זה הישג בפני עצמו לקבוצה צנועה כמו בני זלפה"

רשם הישג מכובד יחד עם בני זלפה. אמארה

#הפועלבניזלפה #מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות