הישאם זועבי סיכם בצעירי כפר כנא, חמישה שחקנים נוספים מועמדים

צעירי כפר כנא, היורדת הרשמית מליגה א' צפון לליגה ב', ככל הנראה כבר חושבת על סלילת הדרך חזרה לליגה ממנה היא יורדת וצירפה לשורותיה את הישאם זועבי שישמש כמאמן במקומו של צחי אילוז.

זו לא פעם ראשונה ששמו של זועבי עולה בכפר כנא, עוד לקראת סיום העונה הנוכחית דובר על כך שזועבי יצטרף לאילוז על הקווים במטרה להציל את הקבוצה מירידה אך לבסוף זה לא קרה וכמו שזועבי לא הגיע גם צעירי כפר כנא לא הצליחה להינצל מהירידה וזאת לאחר הטרגדיה בצד הירוק של הכפר והפסד ביתי להפועל טירה שהחזיר את הקבוצה לליגה ב' לאחר עונה אחת בלבד בליגה א'.

בשבוע שעבר התקיימה פגישה בין חברי ההנהלה וכבר התחילו את ההכנות לעונה הבאה במטרה אחת והיא חזרה מהירה לליגה א', במסגרת הפגישה גם הופעלו לחצים רבים על חברי ההנהלה מאג'ד עואודה וסאלח דהאמשה לא להתפטר ולהמשיך עם הקבוצה.

ינסה להעלות קבוצה ליגה עונה שנייה ברציפות. זועבי

תמונה מתוך: הדף הרשמי אום אל פחם

הצעד הראשון שעשתה מכבי כפר כנא הוא לשבת עם אחד המאמנים הבכירים שרק העונה הנוכחית העלה את הפועל אום אל פחם לליגה א' וזהו הישאם זועבי כאשר הונחה בפניו הצעה לגבי העונה הבאה והוא מצדו הסכים עקרונית לחזור לקבוצה שבה שיחק בעבר.

בנוסף למאמן החדש ישנם חמישה שחקנים ביניהם מיזר זועבי (מלך השערים של ליגה ב' צפון ב'), עומר גרה, תאיר כיתאני המועמדים לקבוצה ולצד אותם שחקני רכש המדיניות היא לשלב עוד שחקנים בית מוכשרים.

#הישאםזועבי #מיזרזועבי #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות