קבלן אליפויות: אליפות חמישית ברציפות למהראן ראדי

הפועל באר שבע חגגה הערב אליפות שנייה ברציפות אחרי שניצחה 2:1 את מי שנשפה בעורפה לאורך כל העונה מכבי תל אביב. זו אמנם האליפות השנייה ברציפות של הפועל באר שבע אך עבור מהראן ראדי, אחד השחקנים המשמעותיים שלה, זוהי אליפות חמישית ברציפות.

מהראן ראדי עבר להפועל באר שבע בעונה שעברה משורותיה של לא אחרת מאשר זו שניצח היום וחגג אליפות במגרשה הביתי והיא מכבי תל אביב. עד הרגע המיוחל הערב רשם ראדי במדי האלופה 40 הופעות(ללא ליגת האלופות והליגה האירופית), 10 שערים והפגין צניעות רבה הן במגרש והן מחוצה לו. אמנם תחילת העונה לא האירה פנים לראדי שהתנדנד בין הרכב לספסל, אך רגע לפני חודש ינואר חלה תפנית בשילובו של ראדי על ידי ברק בכר והוא הפך לחלק בלתי נפרד מ-11 השחקנים שהובילו את הקבוצה בכל משחק עד לרגע המרגש אותו חגגו היום.

לוקח איתו את צלחת האליפות לכל קבוצה. ראדי

צילום: אורטל דהן זיו

הקשר המוכשר, שהוא ללא ספק הגניבה הגדולה ביותר של ב"ש מיריבתה הישירה על התואר מכבי ת"א, פרח מחדש בחצי העונה השני, הבקיע מספר שערים חשובים מאין כמוהם בחודש האחרון ואף זכה להארכת חוזה והרבה חיזוק לאגו מבעלי הקבוצה שהחליטה להמשיך איתו את ההתקשרות ל-3 השנים הבאות.

אם כך, הערב באופן סופי רשם לזכותו ראדי את האליפות החמישית ברציפות לאחר שלוש אליפויות רצופות במדי מכבי ת"א ושתיים רצופות במדי הפועל ב"ש. נראה שבקצב הזה, כל עוד ראדי בסגל ב"ש האליפות הבאה כבר בדרך.

#מהראןראדי #הפועלבארשבע #ראשי

כתבות נוספות