סגס תמבי:"המטרה עדיין לסיים באירופה" וההודעה של אבוקסיס מתקרבת, יש מועמדים להחליפו

שבוע לא פשוט עבר על בני סכנין. שני הפסדים רצופים למוליכות הטבלה והתעסקות בלתי פוסקת ברצף האירועים מחוץ לאצטדיון בעקבות העימותים בין הקהל המקומי לאוהדי מכבי תל אביב. בצל כל האירועים מחוץ למגרש, לסכנין מצפה היום(שבת) משחק לא פשוט שהוא אולי גם ההזדמנות האחרונה שלה לתפוס את המקום הרביעי אליו שואפת להגיע. 

 

סגס תמבי התייחס למשחק האחרון ולזה שמצפה להם היום ואמר ליאללה,ספורט!:

בנושא ההפסד למכבי תל אביב והעובדה שכבשו גול מצמק שיכול היה להחזיר אותם למשחק: "אחרי הגול של עלי דחפנו הרבה שחקנים קדימה, רצינו להשוות את התוצאה והפקרנו קצת את ההגנה ככה הם כבשו את השער השלישי שלהם".

 

על העמדה בה הוא משחק לאחרונה במגרש: "מעדיף קשר אחורי זה התפקיד הטבעי שלי אבל לפעמים שיוסי צריך אותי בלם שלישי כשמישהו פצוע אז אני משחק בלם".

 

על החיסרון של שחקנים משמעותיים כמו אברהם פאס וז'אורז'יניו: "הם באמת חסרים אבל כל מי שמשחק זה שחקן שמגיע לו לשחק, כולם שחקנים מספיק טובים כדי למלא את המקום שלהם"

 

על המשחק מול פ"ת: "נבוא למשחק מול פתח תקווה כמו שאנחנו באים לכל משחק בשביל לנצח במטרה לסיים באירופה".

מעדיף לשחק בתור קשר. תמבי

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין 

 

בנושא אחר, מזה מספר שבועות שבבני סכנין יש מתח רב באוויר סביב סוגיית המאמן יוסי אבוקסיס כשהוא דחה את קבלת ההחלטה שוב ושוב, במקביל במשך כל התקופה הזו בבני סכנין התבטאו בכל כלי תקשורת והצהירו בכל הזדמנות כמה רוצים שהוא יישאר ויוביל את הקבוצה גם בעונה הבאה. 

 

מסתמן שהרצון העז של סכנין להשאיר את אבוקסיס לא היה מספיק ובימים הקרובים הוא יודיע על כך שלא ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה אלא יחזור להיות קרוב לביתו כפי שרצה ויחליף בעונה הבאה את ניסן יחזקאל שבחמישי האחרון כבר הודיע על התפטרותו. מזה מספר שבועות שמתנהלים מגעים בין אבוקסיס לבני יהודה כשהמקורבים והמעורבים כבר הבינו שמדובר בעניין של זמן עד שתגיע ההודעה וזאת אולי הסיבה שבמקביל בסכנין כבר עלו שמות מאמנים אופציונאליים איתם ירצו לנהל משא ומתן כשבין היתר עלו שמותיהם של אלי גוטמן שרק השבוע הודיע שעוד יעשה קאמבק ואריק בנאדו.

סוף הסיפור? אבוקסיס

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין 

 

עוד בנושא ההודעה המתקרבת של אבוקסיס, מי שהופתעו לראות את כל הנושא מתנהל בימים האחרונים דרך התקשורת הם השחקנים עצמם. "לא ברור למה אנחנו צריכים לקרוא דרך התקשורת דברים כאלה. יוסי לא שוחח איתנו ולא הודיע על כוונתו לעזוב, אף אחד מאיתנו לא ידע דבר". אם כך, מסתמן שליוסי אבוקסיס יש כמה משימות לעשות מאחורי הקלעים לפני שמגיע שלב ההצהרות, אלא אם כן יודיע אחרת וירשום את הפתעת העונה. 

הקהל המקומי. מאוכזב מעזיבתו הצפויה של אבוקסיס

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין 

 

בנושא הקהל המקומי של סכנין, האוהדים עסקו לא מעט בכל הפרסומים בכלי התקשורת השבוע לגביהם כשהטענה המרכזית הייתה שבידם היו סרטונים המעידים על התנהגות לא ראויה והתפרעות מצד אוהדי מכבי תל אביב שלא קיבלו את הפרסום הנדרש. "כל הזמן רק תוקפים אותנו ואת הקבוצה שלנו, למה לא מוציאים את האמת לאור?"

 

במקביל לעיסוק באירוע המשחק האחרון בדוחא, הקהל של בני סכנין הביע תסכול מהאפשרות שאבוקסיס יעזוב כיוון שרצו מאוד לראות אותו ממשיך להוביל את קבוצתם לעוד עונה. בכל אופן, הערב צפויים להגיע לאצטדיון המושבה לא מעט אוהדים שישימו את כל האירועים מאחור ויתרכזו בעידוד קבוצתם שצריכה להשיג את הצ'אנס האחרון להגיע למקום הרביעי.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload