עברו לשלב הבא: כפר קאסם רשמית בפלייאוף, דלייה ניצלה ותילחם במבחנים

בזמן שהעולות והשורדות הרשמיות חגגו, יש עוד קבוצות שהצליחו לרשום הישג שהוא עוד צעד חשוב אך בשבילם העונה עוד לא הסתיימה:

כפר קאסם שמרה על מקומה בפלייאוף ותנסה להילחם על העלייה ללאומית

כפר קאסם עברה תקופה מטלטלת לאחרונה שעלתה לה גם במצב אליו היא הגיעה והסיטואציה בה עמדה היום. אחרי חודש רצוף ניצחונות, כפר קאסם חוותה חודש רצוף הפסדים שפגע בה מורלית ומבחינת מיקומה בטבלה בו הייתה אחת מחמשת הבטוחות בפלייאוף, היא הגיעה למשחק היום כשמקומה היה מוטל בספק. בצל כל הבעיות שחוותה אליהן הצטרף הנושא הכלכלי שבו לא עסקה עד היום כלל, היא הצליחה להשאיר הכל מחוץ למגרש, שלטה באופן כמעט מוחלט במשחק, הייתה עדיפה על פני הוד השרון וכך עשתה ניצחון 4:1 גדול שמשאיר אותה בפלייאוף ומוציא אותה לקרב על העלייה ללאומית.

ילחמו על העלייה ללאומית דרך הפלייאוף. שחקני כפר קאסם

בשלב הבא תתמודד כפר קאסם מול סקציה נס ציונה מהמקום השני בטבלה. מצפה לה משחק לא פשוט מול קבוצה שסיימה במרחק 2 נקודות בלבד מהמקום הראשון, אך נראה שהיא כבר מוכנה אליו ומאמינה שתגיע רחוק מאוד.

מוחמד באדיר, אחד מהשחקנים המוכשרים של כפר קאסם וגם קפטן הקבוצה, אמר בסיום: "הניצחון הזה נתן לנו המון כוח, שקט ובטחון. אנחנו נבוא שבוע בשביל לנצח ולתת הצגה. אני מרגיש שמגיע לנו העונה לעלות ליגה אבל את זה עדיין מוקדם להגיד ובע״ה זה מה שיהיה בסוף".

מוכן לשלב הבא. באדיר

דליית אל כרמל סיימה בתיקו וכדי להבטיח סופית הישארות בליגה א' היא תצא למבחנים

משחק לא פשוט עבר היום על חניכיו של אלי מזרחי, משחק שקול. המשחק היה שקול, שתי הקבוצות שיחקו הגנתי בידיעה שהמפסידה מביניהן תשלם ביוקר ותצא למבחנים או גרוע מכך תרד ליגה ולאחר משחק בו לא היו הרבה מצבים לשתי הקבוצות אפשר להגיד שהתוצאה הייתה משקפת.

ניצלו היום מירידה לליגה ב'. שחקני דליית אל כרמל

בדלייה מרוצים אך לא חוגגים כיוון שכבר חושבים על השבוע הבא: "בסופו של דבר על אף כל הבעיות בכל העונה לפחות נשארנו לעוד שבוע של מבחנים ומשם אין דרך חזרה חייבים לנצח בליגה כמו שעשינו את זה בשנה שעברה. בכל זאת אנחנו באים מליגה א' והם מליגה ב', נכון שהם באים יותר נחושים אך מגיע לנו כי פתחנו את העונה בצורה מצוינת ורק התדרדרנו למקום בו אנחנו עכשיו. ביום חמישי נגיע למשחק ונקווה שנעשה שם את העבודה".

אם כך, ביום חמישי הקרוב תפגוש דלייה את הפועל בני זלפה שניצחה אמש את איחוד בני מג'דל כרום בגמר הפלייאוף של ליגה ב' צפון. המאמן וצוות השחקנים של זלפה נצפו היום ביציעים במשחק המכריע בין צעירי כפר כנא למ.ס טירה וגם אמרו עוד לפני שהמשחק נחתם: "אין תעדוף לקבוצה שתגיע להתמודד מולנו" כך שהם באים עם מוטיבציה גדולה להתמודד עם כל יריבה. מנגד, תעמוד מולם דלייה שאולי ההינצלות מירידת ליגה כבר היום נתנה לה אוויר להמשך הדרך והיא תגיע חזקה באותה מידה. מה שבטוח הוא שמצפה לנו משחק מעניין מאוד.

#מסכפרקאסם #מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות