ליגה א' צפון: 4:0 גדול למ.ס טירה, צעירי כפר כנא יורדת לליגה ב'

אחרי עונה לא פשוטה ותחתית צמודה ומסוכנת, היום נקבעה זהות היורדת לליגה ב' וזו היא צעירי כפר כנא. ארבע קבוצות מועמדות לירידה, שני מגרשים שונים, שני משחקים במקביל וזה מה שקיבלנו:

צעירי כפר כנא - מ.ס טירה

המארחת עם צחי אילוז על הקווים לאחר שבמחזור שעבר השיגה ניצחון שנתן לה את האפשרות להיות תלויה בעצמה הגיעה עם המון ביטחון והמון קהל למשחק הביתי. מנגד עמדה האורחת שחווה עונה משונה ומצאה עצמה במחזור האחרון כשהיא נלחמת על הישארות בליגה א' וזאת לאחר שהתדרדרה במחזורים האחרונים עד למצב סכנת ירידה.

שחקני הקבוצות בתחילת ההתמודדות

המחצית הראשונה הייתה מלאה באירועים שהחלו עם כדור עונשין מ-11 מטרים לזכות האורחת כאשר השופט גיא ברגר מליגת העל פסק על עבירה ברחבה, טירה עלתה ליתרון ומאז החל משחק עצבני וחסר ריכוז מצד צעירי כפר כנא שאף ספגה את השער השני לאחר טעות איומה של שרבל אדביה השוער שמסר את הכדור לשחקן ברחבה ומשם זה הפך לבעיטה במספרת מרשימה של עומר מולאי המוכשר. עד לסיום המחצית הגיעו שחקניו של אילוז לארבעה מצבים של שער בטוח אך לא סתם הם נחשבים לאחת ההתקפות החלשות בליגה כשהחמצות מסמרות שיער נרשמו לזכותם.

קהל גדול תמך בצעירי כפר כנא ויצא מאוכזב

המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד ושתי התקפות נוספות של טירה התממשו לשערים וקבעו 4-0 ענק לקבוצתו של מוחמד סמארה שהבטיח הישארות במחזור הסיום הדרמטי ואף חלף על המקום שמוביל למבחנים. צעירי כפר כנא באופן סופי תשחק בעונה הבאה בליגה ב' ושחקניה המאוכזבים נצפו שוכבים על כר הדשא בסיום כשאינם מאמינים לסיטואציה ודקות לאחר מכן גם הוזעק צוות רפואי לחדר ההלבשה שלהם.

יצאו מאושרים והבטיחו עונה נוספת בליגה א'. צוות השחקנים וההנהלה של טירה

מאמן מ.ס טירה מוחמד סמארה אמר בסיום: "אחרי ששבוע שעבר הספידו אותנו והיינו פייבוריטים לירידה, עשינו ניצחון ענק. מאושר וגאה בשחקנים שלי"

עומר מולאי, כובש השער המרשים ביותר במשחק ואחד מהשחקנים המשמעותיים של סאמרה, אמר בסיום: "אין סיום מתוק מזה. העונה הזאת הייתה האתגר הכי גדול שלי בשנים האחרונות"

מאושר מסיום עונה מתוק. מולאי

מכבי דליית אל כרמל - הפועל כפר כנא

במקביל למגרש בכפר כנא, התנהל משחק בין שתי מועמדות לירידה במגרש בדליית אל כרמל. דלייה אירחה את הפועל כפר כנא וגם היא לא הייתה תלויה בעצמה והבינה שהמזל יצטרך לעבוד לטובתה כדי שהעונה לא תיגמר בשבילה כבר היום. חניכיו של אלי מזרחי הצליחו לסיים את המשחק בתוצאת תיקו ובהתחשב בהפסד של כפר כנא זה הציל אותם והשאיר אותם יחד עם הפועל כפר כנא בליגה א' אך להם מצפה משימה קשה בשבוע הבא כשיתמודדו מול המנצחת בפלייאוף ליגה ב' צפון הפועל בני זלפה שאגב, שחקניה ומאמנה נצפו ביציעי הקהל במשחק של צעירי כפר כנא מול טירה.

#צעיריכפרכנא #מסטירה #מכבידלייתאלכרמל #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות