מג'ד אל כרום ובני זלפה יתחרו הערב על המפגש עם נבחנת ליגה א'

אמנם העולות לליגה א' משני המחוזות נקבעו כבר לפני כמה מחזורים כשהפועל שפרעם והפועל אום אל פחם הן השתיים המאושרות שחגגו את עזיבת ליגה ב'. על אף ששתי קבוצות כבר הבטיחו מקומן בליגה בכירה יותר, אך סיפור העליה רחוק מלהסתיים.

במשחק שיתקיים היום בשעה 19:00 באצטדיון עילוט יתמודדו הפועל בני זלפה מול איחוד בני מג'ד אל כרום ששתיהן סיימו במקום השני כל אחת במחוזה(צפון א' וצפון ב') וניצחו את משחקי הפלייאוף כאשר המנצחת מביניהן תתמודד מול הקבוצה שתישלח למבחנים מליגה א' צפון.

מג'ד עבדו חלוץ הפועל בני זלפה אמר ליאללה,ספורט! לקראת המשחק: "לפנינו משחק קשה. כבר חוויתי את אותה סיטואציה באופן אישי לפני שנתיים כשהגעתי למבחנים עם הפועל איכסאל. בקבוצה מאוד מקווים לנצח את המשחק אבל גם למג'ד אל כרום יש קבוצה מצוינת אם הם הגיעו לשלב הזה. המורל שלי גבוהה ואני מאמין שננצח"

מכיר את המעמד עוד מתקופתו באכסאל. עבדו

אחמד סבע, מאמן מג'ד אל כרום, התייחס גם הוא למשחק החשוב שלהם ואמר ליאללה,ספורט!: "עברנו דרך קשה עד שהגענו לפה, הכנתי תוכנית משחק שבנויה על הכרת היריב. הם קבוצה חזקה מאוד אבל אנחנו מוכנים.

מעבר לכך הוסיף סבע לגבי ההמשך: "בבסיס של הסגל שלנו יש לא מעט שחקנים מקומיים של מג'ד אל כרום, במידה ונצליח במשימה גם נצליח לבנות פה קבוצה עם סגל מקומי טוב לטווח הארוך" .

מאמין בשחקנים שלו. סבע

רוצים לרוץ לחגוג עם הקהל גם הערב. שחקני זלפה

#הפועלבניזלפה #איחודבנימגדאלכרום #אחמדסבעמאמן #מגדעבדו

כתבות נוספות