דליית אל כרמל: השלכות קשות לחוסר הסדר בתשלומים

מכבי דליית אל כרמל עלתה לכותרות לפני כחודש בנושא אי הסדר בתשלומים לשחקנים. אז, המצב בטבלה היה מזהיר וערפל גדול סביב המועדון פקד את הקבוצה. באותה תקופה גם התלוננו שחקני הקבוצה על אי סדר ולשחקנים הובטח שהנושא הכספי יוסדר ולאחר אחד המשחקים אף הוזמנו השחקנים לארוחת פיוס לצורך הרגעת הרוחות. אכן לאחר מספר ימים של עיכוב קיבלו שחקני הקבוצה חלק מהמשכורות כשעדיין לא הוסדר הנושא במלואו.

 

בשבועות האחרונים חזר העיסוק בנושא הכספים בדליית אל כרמל והפעם הוא כבר עלה שלב כששני שחקנים החליטו לעזוב את הקבוצה. אחד מהם, אבראהים ראפת, החליט לעזוב לפני המשחק מול באקה אל גרבייה במחזור האחרון אך הנהלת הקבוצה הצליחה להחזיר אותו והוא יכלל בסגל למשחק הגורלי מחר ולעומתו שחקן נוסף,ידין אשכנזי, עזב והחליט שלא לחזור יותר לקבוצה. 

 

יתר השחקנים שעדיין לא קיבלו את כל כספם חושבים כרגע על ההשלכות של תוצאת המשחק מחר מול הפועל כפר כנא והחשש המרכזי הוא שאם יפסידו בו הם לא יקבלו את כל כספם.

צריכים להתגבר על כל הקשיים מחר מול הפועל כפר כנא. שחקני דלייה 

 

בנוסף לפרשת הכספים, אמש(רביעי) גם נדחה הערעור של דלייה בנושא פרשת עפיף נזאל כך שהעבודה המנטלית שתהיה לשחקני הקבוצה מחר על מנת להתנתק מכל מה שקורה סביב ולהציל את הקבוצה מירידת ליגה הופכת קשה ומאתגרת יותר. 

 

במקביל למשחק בין דליית אל כרמל להפועל כפר כנא, תתמודד הקבוצה השנייה של כפר כנא מול מ.ס טירה למשחק בעל השפעה גדולה מאוד על עתידה של דלייה שזו מצדה לא תולה יותר מדי תקוות בהפסד של כפר כנא ובכל מקרה חושבת רק איך להשיג ניצחון משלה כנגד כל הסיכויים. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload