אסור להם לאבד את הפלייאוף: המשחק האחרון והגורלי של כפר קאסם

המחזור האחרון של ליגה א' דרום יתקיים מחר(שישי) ולהבדיל מליגה א' צפון שם חמשת הראשונות כבר נקבעו ולא יהיה בהן שינוי במחזור האחרון, בצד הדרומי העניין עוד לא נחתם סופית. מי שכרגע נמצאת במקום החמישי היא כפר קאסם, אך אם לא תנצח את המחזור הקרוב שלה היא עלולה להיפרד בצער רב ממשחקי הפלייאוף שהיא מצפה להם.

מחר תפגוש כפר קאסם את הפועל הוד השרון שנמצאת במקום ה-12 בטבלה כשהיא נמצאת במקום ה-5 עם 46 נקודות והכח רמת גן אחת שנושפת בעורפה בהפרש 2 נקודות בלבד ממנה. תחתיהן נמצאות מכבי קביליו יפו ומ.ס דימונה עם מספר נקודות זהה וסיכוי נמוך יותר להתברג לחמישייה, כך שהקרב הגדול יהיה בין כפר קאסם להכח רמת גן, מי שתנצח את המשחק שלה תתברג במקומות הפלייאוף ואילו מי שתפסיד תישאר בחוץ, במידה ושתיהן ינצחו המצב יישאר כפי שהוא עכשיו וכפר קאסם היא זו שתתברג בחמישייה.

יעשו הכל כדי לא לאבד את המקום בפלייאוף. שחקני כפר קאסם

תקופה לא פשוטה עברה על כפר קאסם לאחרונה, מחודש שלם ללא הפסדים לחודש שלם ללא ניצחונות. "אין תסריט שאנחנו מפסידים מחר. אם נהיה בפלייאוף גם נלך עד הסוף ונגיע עד לליגה הלאומית. גם בשנה שעברה אף אחד לא ספר אותנו והיינו מרחק גול אחד מעליית ליגה".

ואיך הסבירו שינוי כזה קיצוני מניצחונות רצופים להפסדים רצופים? "יש שחקנים שלא קיבלו משכורת כמעט חודשיים, פעם ראשונה שזה קורה בכפר ואולי זה גרם לשחקנים להתאמץ פחות בתקופה שהפסדנו כל כך הרבה משחקים רצופים"

אחרי ההפסד האחרון להכח רמת גן, אחד מבכירי ההנהלה נכנס עצבני לשחקנים ואמר: "אין כסף ומי שרוצה שילך לתבוע את הקבוצה", שחקנים לקחו את זה קשה. כמה ימים לאחר מכן הוא הצטער ואמר שזה יצא לו מתוך כעס ואכפתיות לקבוצה ושבוע אחרי זה הוא נתן את הכסף שהיה חסר לשחקנים והקבוצה ניצחה. מאז היו לכפר קאסם עוד תיקו והפסד ובשבוע שעבר היא הצליחה לרשום ניצחון ראשון אחרי 5 משחקים.

עד כה הכח רמת גן זכורה אצלם לרעה, צריכים לשנות את זה מחר

אם כך, הטיפול בעניין הכסף עוד לא הושלם לחלוטין אבל נראה שהשחקנים עסוקים כרגע במשחק, מה שבטוח הוא שניצחון מחר יגרום לדברים להיות מטופלים בצורה חיובית יותר, אך אם כפר קאסם תמצא את עצמה מחוץ לפלייאוף האירוע יקבל תפנית אחרת לגמרי. לכפר קאסם יש את הכלים לנצח מחר, על אף התקופה המתנדנדת של הקפטן רוביל סרסור עקב פציעות, יש בכפר קאסם שחקנים כישרוניים שיכולים להמשיך את המומנטום החיובי משבוע שעבר ולהבטיח את מקומה של הקבוצה בפלייאוף, אין ספק שמחר זה המבחן האחרון שלהם והם יעשו הכל בשביל להצליח בו.

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות