ראדי: "מתעסקים בספורט ולא בדברים אחרים. לא מדבר על אליפות חמישית אני עדיין ברביעית"

מכבי חיפה ארחה הערב(שלישי) את הפועל ב"ש באצטדיון סמי עופר. המארחת רצתה לייצר רצף ניצחונות ראשון בפלייאוף העליון ואילו האורחת רצתה לשבור רצף של 19 שנה בהם לא ניצחה את הירוקים במשחק חוץ.

מחצית ראשונה נפתחה בשליטה מוחלטת של באר שבע שגם הצליחה לעלות ליתרון כבר בדקה ה-6' משער של טוני נוואקמה. לקראת סוף המחצית הראשונה ועד לסיום המשחק הפועל ב"ש אמנם שלטה במשחק אך הייתה הרבה פחות מאיימת מבדקות הראשונות ואילו מכבי חיפה ניסתה ללחוץ אך לא הצליחה לקחת שליטה על המשחק ולייצר מצבי הבקעה.

הכריעו את המשחק בדקות הראשונות. שחקני ב"ש

מהראן ראדי, הקשר המוכשר של הפועל ב"ש, אמר בסיום המשחק: "אני מסתכל על הנקודות, במשחקים כאלה הכי חשוב הנקודות במיוחד בתזמון הזה. כבר היינו בסרט הזה שנה שעברה ולמדנו מהשנה שעברה שעשינו תיקו במשחקים שעשינו תיקו חמישה או שישה מחזורים לפני הסוף וזה הכניס אותנו קצת ללחץ. אנחנו מסתכלים רק על עצמנו ועל זה שלקחנו את שלוש הנקודות החשובות האלה".

במידה והכל יקרה כפי שצופות התחזיות וב"ש תיקח אליפות, אולי כבר בשבת הקרובה, זו תהיה האליפות החמישית ברציפות של ראדי אחרי שלוש אליפויות רצופות במדי מכבי ת"א ואליפות נוספת במדי הפועל ב"ש בעונה שעברה: "עדיין לא הגעתי לאליפות החמישית, בינתיים אני רק באליפות רביעית ועושה את המקסימום כדי לנצח את המשחק הבא, אח"כ אלוהים גדול".

בדרך לרשום הישג ענק של חמש אליפויות רצופות. מהראן ראדי

צילום: אורטל דהן זיו

בנושא האפשרות לחגוג כבר במשחק הקרוב מול מכבי ת"א: "אנחנו מתעסקים בספורט ולא בדברים אחרים, כל קבוצה יכולה להיות במצב שלנו וצריך לכבד את הקבוצה שנמצאת מולך גם אם היא היריבה הכי גדולה שלך. אנחנו רוצים לבוא לשחק ולהשיג את שלוש הנקודות, זה הכי חשוב".

יכולים לחגוג את האליפות כבר בשבוע הבא

על תקופתו במכבי ת"א הוסיף: "אני חושב שעשיתי שלוש שנים יפות במכבי ת"א ובשבילי זה היסטוריה. עד עכשיו רוב האוהדים מכבדים ומעריכים את התקופה היפה שעשיתי שם, היום אני במקום אחר שאני נהנה בו עם קבוצה שבאמת ראויה לכל ההערכה והכבוד במדינה עם קהל מדהים, בעלים, צוות מקצועי ושחקנים שהם כמו משפחה וזה מה שחשוב".


כתבות נוספות