סכנין הפסידה למכבי ת"א בדוחא, עימותים בין הקהלים ועצורים בסיום המשחק

בני סכנין ארחה הערב(שלישי) את מכבי תל אביב באצטדיון דוחא. אחרי ההפסד להפועל באר שבע בשבת האחרונה הבינו בסכנין שקל זה לא הולך להיות ושהיריבות על תואר האליפות מציגות כדורגל טוב משאר הליגה. מכבי תל אביב הגיעה בסגל חסר ללא טל בן חיים החלוץ ויוסי בניון שהם חלק חשוב בהתקפה הצהובה ואילו יוסי אבוקסיס הוסיף השבוע לרשימת הפצועים את הקשר סיראג' נסאר.

המחצית הראשונה הייתה בשליטה מוחלטת של האורחים עם מספר ניסיונות אך יכולת טובה של קנדיל השאירה את התוצאה מאופסת עד ההפסקה. במחצית השנייה כבר ראינו תסריט אחר כשתוך 10 דקות עלתה מכבי ת"א ליתרון של שני שערים כשהשער השני נכבש לאחר טעות חמורה של המגן הצעיר מארון גנטוס שהחזיר כדור לשוער ומשם המשחק החל לברוח למקומיים.

בדקה ה-78' המארחת חזרה לעניינים עם שער מצמק בבעיטה חופשית של עלי עותמאן והציפייה לקחת נקודות חזרה לחיים, אך לקראת סיום המשחק הכריעה מכבי ת"א את ההתמודדות עם שער נוסף שקבע הפסד 3:1 בפעם השנייה בבית בתוך שלושה ימים לבני סכנין. עוד במהלך המשחק נשמעו קריאות גנאי מצד שני הקהלים מה שהמשיך את היריבות שהחלה עוד בעונה שעברה זכר למשחק הגביע הידוע.

עותמאן רגע לפני שצימק את התוצאה

בסיום המשחק נרשמו מהומות בין הקהל המקומי לקהל מכבי ת"א. המהומה התפתחה מחוץ לאצטדיון והיו מעורבים בה כוחות משטרה רבים, כתוצאה מכך שלושה אוהדי סכנין נעצרו ע"י כוחות המשטרה ואוהד נוסף נצפה כשהוא טוען בפני כוחות המשטרה שהותקף ע"י אוהדי מכבי ת"א ונלקח לטיפול רפואי.

אוהד סכנין שהותקף מובל לטיפול

יציאת האוטובוס של מכבי ת"א התעכבה עד לאישור המשטרה ובמקביל ניסו יו"ר קבוצת בני סכנין והשחקן עלי עותמאן לשחרר את אחד העצורים תוך שהם מביעים תסכול רב על המצב אליו נקלעו ועל כך שהקהל שלהם היה מעורב בכזו מהומה.

אנשי סכנין מנסים להרגיע את הרוחות שהתלהטו


יו"ר הקבוצה אבו יונס התייחס למאורעות בין הקהלים: "קבוצת בני סכנין מאז ומעולם מנסה להתרחק ממהומות כאלה, קיים קומץ לא אחראי של אוהדים אשר השליך דברים".


עוד נשמע אבו יונס זועם כשאמר:"ההתנהגות של הקהל עלולה לגרום להורדת נקודות, עונשי רדיוס וקנס כספי גבוה".

האוטובוס של מכבי ת"א המתין לאישור המשטרה


כתבות נוספות