חנא פרהוד עוזב את טירת הכרמל

 

חנא פרהוד התחיל את העונה כמאמן הפועל בעיינה בליגה ב' כשהרבה תקוות נתלו בהגעתו של המאמן וכולם שם פנטזו על עליית ליגה. הקבוצה אכן התחילה בצורה נהדרת עד שכמה הפסדים ותוצאות לא טובות גרמו לשני הצדדים להיפרד.

 

הרבה ביקרו את חנא פרהוד על אותן תוצאות לא טובות של הפועל בעינה ולרגע הרבה אוהדים חשבו שהמאמן יבלה את שאר העונה בביתו וייקח פסק זמן מכדורגל, אבל חנא פרהוד למי שמכיר הוא ווינר בטבעו. החל מאותם ימים בהם שיחק כחלוץ בבני סכנין ועוד בתקופה שהיה בה מאמן כשעשה כמה עליות רצופות בלתי נשכחות עם יותר מקבוצה אחת והאחרונה מביניהן הייתה הפועל רובי שפירא שעלתה לליגה א'.

 

חנא לא ישב בחיבוק ידיים ולאחר שסיים את דרכו בהפועל בעיינה המאמן קיבל הצעה מטירת הכרמל, הצעה שהרבה היו מסרבים לה בגלל מצבה הלא טוב בטבלה. חנא האמין בדרכו, האמין שהוא יכול להיות זה שיציל את הספינה הטובעת והחליט לקבל על עצמו את התפקיד כאשר היא נמצאת במקום ה-15' .

 לקח את האתגר בטירת הכרמל. פרהוד 

 

שבעה ניצחונות רצופים, שיא כיבוש של 29 שערים וספיגה של שער 1 בלבד כמעט שלחו את המאמן לפליאוף העליון ולבסוף הקבוצה סיימה במקום השביעי .

 

היכולת של המאמן לא נעלמה מעייניהם של כמה קבוצות וחנא פרהוד כבר הוזכר כמועמד לאמן את מכבי כפר כנא במידה והיא נשארת בליגה א', אך היא לא המתעניינת היחידה. כפר קרע, שגם כן חושבת על עלייה לליגה א' כבר פנתה למאמן ונראה שבקרוב מאוד הוא כבר יצטרך לבחור היכן יאמן בעונה הבאה. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload