בדלייה מתוסכלים מהורדת הנקודות ועובדים על הכנה מנטאלית למשחק בשישי

ביום ראשון האחרון התקבלה החלטה סופית של בית הדין בפרשת עפיף נזאל. כזכור, הפועל בית שאן נענשה על כך ששיתפה את השחקן ללא האישורים המתאימים ועל כך הורדו לה 3 הנקודות שהרוויחה במשחק בו הוא שותף ומי שקיבלה את הנקודות הללו היא דליית אל כרמל שנפסק לזכותה ניצחון טכני.

3 הנקודות האלו היו משמעותיות מאוד לשני הצדדים ובפרט לצד של דליית אל כרמל שזו נאחזה בהן על מנת להבטיח את הישארותה בליגה א' צפון לעוד עונה. החזרת הנקודות פגעה במיקום של דלייה שהייתה צעד אחד לפני הישארות בליגה והורידה אותה למקום האחרון בטבלה כשהמשחק ביום שישי הקרוב הפך ממשחק בו היא צריכה לנצח כדי לברוח מהמבחנים למשחק בו היא צריכה לנצח כדי לברוח מליגה ב'.

טבלת ההתאחדות המעודכנת

בדלייה הביעו תסכול רב מהמצב אליו נקלעו. "רק אלוהים יודע מה יהיה איתנו". דלייה, שעברה לא מעט קשיים במהלך העונה אם זה עם שחקנים, כספים, הפסדים ועד שלרגע היה נראה שניצלה מהמצב אליו נקלעה היא חזרה אחורה ובגדול.

בצל סערת הרגשות שעברו בימים האחרונים, נראה שבדלייה עובדים על הצד המנטאלי. שחקנים בקבוצה אמרו: "אין תוצאה אחרת חוץ מניצחון במשחק ביום שישי הקרוב. בקבוצה כבר צופים ניצחון של צעירי כפר כנא, ככה זה גורם לנו גם לשאוף אך ורק לניצחון שלנו ובזה אנחנו מתרכזים"

לא ידעו שהמשחק מול באקה היה משחק ההישרדות שלהם. שחקני דלייה

אם כך, לא בכדי דלייה עושה הכנה מנטאלית למשחק הזה. בכדי להצליח לשרוד בליגה א' צפון מכבי דליית אל כרמל היא אכן תלוייה בתוצאת המשחק של צעירי כפר כנא: ניצחון או תיקו לכפר כנא יחייבו ניצחון של דלייה כדי שהיא תשרוד, הפסד של כפר כנא יחייב תיקו או ניצחון של דלייה כדי לשרוד. בכל מקרה, לדלייה אסור להפסיד במשחק הקרוב להפועל כפר כנא, במידה והיא תפסיד היא תהיה היורדת הרשמית לליגה ב'.

#מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות