ניצחון לנתניה על ר"ג: מרחק נגיעה מלעשות היסטוריה, דיאא סבע כבש צמד

מכבי נתניה פגשה הערב את הפועל ר"ג למשחק שהיה ברור לה שניצחון בו יקרב אותה למרחק נגיעה מהבטחת העלייה לליגת העל וכראוי למשחק עם חשיבות כזו קיבלנו לא פחות מ-8 שערים שהיחס ביניהם נקבע לטובת מוליכת הטבלה ותוצאת הסיום נקבעה 5:3 לקבוצתו של דראפיץ'. דיאא סבע עם משחק מצויין וצמד מרשים.

מתחילת המשחק היתרון היה של מכבי נתניה שהייתה התקפית יותר ושלטה בכדור לאורך כל המשחק. כבר בדקה ה-12' ערן לוי כבש את הראשון, דיא סבע, שהשכיח מהר את העובדה שרק חזר מפציעה, וקובי מור השלימו לשלישייה ושני השערים הנוספים היו יפים במיוחד.

בדקה ה-65' דיאא סבע בנחישות מול השוער, בפעם הראשונה הכדור נעצר אך עם הרבה אופי בנגיעה השנייה זה כבר היה בפנים. הצטרף אליו השער הנפלא של ערן לוי בדקה ה-82' כשכדור קרן פגע ישירות בשוער הפועל ר"ג ונכנס פנימה.

נחישות ויכולת כיבוש מצוינת. סבע

תמונה מתוך: הדף הרשמי מכבי נתניה

בצל השמחה הגדולה למכבי נתניה יש נקודת אחת ומרכזית למחשבה והיא החלק ההגנתי שלה. הפועל ר"ג הצליחה במהלך המשחק לצמק את התוצאה עם שלושה שערים שכבשה ובמבט אל רצף המשחקים של מכבי נתניה מתחילת העונה זו לא הפעם הראשונה שהיא סופגת כמות כזו של שערים במשחק. אין ספק שלקראת העונה הבאה בליגת העל מכבי נתניה תצטרך חלק הגנתי חזק יותר.

מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' אמר בסיום: "סיימנו את הסיפור אבל אנחנו צריכים לשחק עד הסוף, כל עוד שזה לא נגמר זה לא נגמר. אנחנו יכולים לעשות משהו שבתחילת העונה לא ציפינו לעשות, פחדנו שלא נעשה את זה ועבדנו קשה בשביל הרגעים האלה אבל עוד קצת"

עוד הוסיף דראפיץ' על עליית הליגה ההיסטורית שנתניה בדרך הבטוחה לעשות: "היינו סבלניים כדי לעשות את זה אף אחד בהיסטוריה מעולם לא עשה את זה, הקבוצה הזאת הייתה אצל מפרקת. השחקנים רוצים לעשות היסטוריה ולעלות ליגה ממינוס 9 נקודות, כל הכבוד להם"

ביום שישי הקרוב תפגוש מכבי נתניה את בית"ר ת"א רמלה. נתניה נשמעת כרגע צנועה וזהירה אך ללא ספק היא יכולה להביא את השמפניות לאצטדיון כי עם יכולת התקפית כפי שהיא הציגה היום ובמשחק ביתי היא צפויה לעשות הרבה צרות לאורחת. אגב, המפגש האחרון בין השתיים הסתיים בתיקו 3:3 דרמטי כשדיאא סבע היה הכובש הראשון לזכות נתניה. האם הפעם הוא יהיה גם כובש שער הניצחון?

#מכבינתניה #דיאאסבע

כתבות נוספות