למרות ההפסד לב"ש בסכנין עדיין מאמינים: "לפעמים צריך מזל אבל הליגה עוד רחוקה מסיום"

בני סכנין אירחה הערב את מוליכת הטבלה הפועל באר שבע לקרב צמרת עם מטרות שונות לכל קבוצה, אחרי משחק בו היו לא מעט אירועים וגם לא מעט שערים היא הפסידה בתוצאה 3:1 ולא הצליחה לטפס אל המקום הרביעי אליו שאפה להגיע.

המשחק התחיל בשליטה צפויה של האורחת אך זה בא לידי ביטוי רק בהחזקת כדור ולא במצבים ממשים, קבוצתו של אבוקסיס החלה להיכנס למשחק לאט לאט והצליחה להפוך את ההתמודדות לשקולה ושוויונית. בדקה ה-40' הדהימה סכנין את ברק בכר וחניכיו עם שער יתרון של יובל אבידור שגם העלה אותה למקום הרביעי באופן זמני, אך היתרון הביתי החזיק מעמד 4 דקות בלבד. באר שבע לחצה על הגז והשיגה שוויון משער של אליניב ברדה שגם נשמר עד הירידה למחצית.

הקהל של ב"ש הגיע בטירוף

בין המחציות נצפה ז'אורז'ינו צופה במשחק מהיציע. כזכור וכפי שכבר פורסם ביאללה,ספורט! הקשר הברזילאי סובל מפציעה כאשר לאחד בדיקה שביצע התברר כי הוא סובל מקרע במפשעה.

צפה במשחק מהיציע. ז'אורז'יניו

מחצית שנייה נפתחה גם היא כשברדה הוא הבולט ובאופן תמוה גם עלה עם חולצה שעליה שמו ומספרו של לא אחר מאשר מאור בוזגלו. אחרי שהעניין הזה הוסדר, המחצית השנייה המשיכה את סערת המחצית הראשונה ובדקה ה-47' ב"ש רשמה יתרון חוץ בדוחא משער של טוני נוואקמה ובישול של מאור בוזגלו. אגב לגבי בוזגלו, הוא דווקא מכיר היטב את דוחא וגם הרשית שם בעברו במדי סכנין, אך לא נגד ב"ש שאז הייתה בליגה הלאומית ורחוקה מאוד מהמצב בו היא נמצאת היום.

פעמיים בוזגלו. ברדה עם מספר 11 על הגב

אקס נוסף של סכנין, מהראן ראדי, עשה גם הוא צרות למקומיים כשבדקה ה-55' קבע 3:1 עם שער אופייני לו ודומה מאוד לשערים אותם הבקיע במשחקים האחרונים. אגב, ראדי לא חגג מול סכנין לאחר השער שכבש.

הקפיד שלא לחגוג. ראדי אחרי כיבוש השער

המשחק הסתיים בהפסד ביתי לסכנין שהשאיר אותה במקום החמישי כשביום שלישי הקרוב היא תנסה לנצח את מכבי תל אביב בכדי אולי בכל זאת לצמצם פערים ולהשיג כרטיס לאירופה.

מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס דיבר בסיום המשחק על ההפסד: "כשאתה משחק מול באר שבע אתה לא תלוי בעצמך, השער שקיבלנו היה חוסר מזל אבל אני בסך הכל גאה בשחקנים על הערב הזה. יכול להיות שהיה הלם מהשער שקיבלנו בדקה ה-45' והקבוצה נכנסה לדאון, אנחנו עדיין בתמונה לאירופה ויש עוד זמן להביא נקודות".

בנושא עתידו ההתייחסות הייתה קצרה מאוד והוא אמר: "כשיהיה מה להודיע אני אודיע".

אבוקסיס . המזל לא היה לצידו הערב

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

החלוץ יובל אבידור, שכבר את השער הראשון במשחק הזה וגם העלה את סכנין ליתרון זמני, אמר ליאללה, ספורט! בסיום: "אני חושב שדווקא מה ששינה את המומנטום זה השער שכבשה די במזל ב"ש לקראת סוף המחצית. ב"ש היא קבוצה שמאוד קשה מולה"

#בניסכנין #הפועלבארשבע #יוסיאבוקסיס #יובלאבידור

כתבות נוספות