הצ'אנס האחרון של צעירי כפר כנא להישאר בליגה

הצ'אנס האחרון, צמד המילים שאפיינו את המשחק שנערך אמש(שישי) בין צעירי כפר כנא להפועל רובי שפירא כשלכל אחת מהן היה חלום משלה. רובי שפירא חלמה על הפסד של חדרה וניצחון ביתי ואילו כפר כנא חלמה על ניצחון חוץ והפסד של טירה מול חדרה.

אם כבר הוזכרה המילה חלומות, על תסריט כמו שהיה במשחק הזה בטח לא חלמו בצעירי כפר כנא. ככל הנראה הפחד מירידת ליגה הביא תוצאות חיוביות והיא עשתה את הבלתי יאומן ורשמה הישג גדול כשניצחה קבוצה שנמצאת במקום השני בטבלה ולא סתם אלא בגלל היכולת המצוינת שהציגה לאורך כל העונה.

מרחק צעד אחד מהישארות בליגה. אילוז

מחצית ראשונה נפתחה בשליטת המארחת כשהאירוע המרכזי הגיע בדקה ה-38' בפנדל שנשרק לטובת הפועל רובי שפירא מנגיעת יד ברחבה של שחקן האורחת דולב בק. דניאל ברק עשה את המוטל עליו והעלה את המארחת ליתרון. לא עבר הרבה זמן, בסך הכל 7 דקות מאז שער היתרון ושוב נשרק פנדל על נגיעת יד ברחבה רק בצד השני, גם במקרה הזה אדיר חליפה הוא זה שעשה את המוטל עליו וכבש, הקבוצות ירדו למחצית בתיקו.

לאור התפתחות המשחק במחצית הראשונה והלחץ שהפעילה הפועל רובי, בכפר כנא רצו רק לשמור על התיקו ובאמצעות התקפה מתפרצת לנסות להשיג את שער הניצחון. האורחת לחצה על אף שלבטח בראשה הדהד היתרון של חדרה על מ.ס טירה ששולל ממנה סופית את האפשרות לעלות ליגה מהמקום הראשון. בדקה ה-80' הגיע הרגע הדרמטי ששינה את המשחק, שלום אדרי הגביה כדור קרן ששפשף את ראשו של אורן עידו ואימרי קובלסקי נגח אותו פנימה. צעירי כפר כנא נלחמה כמו שלא נלחמה כל העונה כדי לשמור על התוצאה הזו וגם הצליחה. "לא משנה עוד כמה זמן היה נמשך המשחק, בצורה שנלחמנו אף אחת לא הייתה מנצחת אותנו"

הצ'אנס האחרון להישאר בליגה. שחקני צעירי כפר כנא

כובש שער הניצחון לזכות כפר כנא, אימרי קובלסקי, אמר ליאללה,ספורט! בסיום: "היה לחץ סביב המשחק הזה כי הוא היה משחק מיוחד, ידענו שאנחנו חייבים לאסוף נקודות במשחק או דרך ניצחון ולהסתכל רק על המשחק הבא או תיקו ולהסתכל על המשחקים האחרים ככה שהיה משחק שהוא קצת יותר ממשחק רגיל".

על השער שכבש ולקראת המשחק בשבוע הבא אמר קובלסקי: "תמיד כיף לכבוש. שבוע הבא יש משחק ענק לפנינו נגד טירה. אין לי ספק שההכנות שלנו עם מאמן כמו צחי אילוז יהיו טובות, הוא יכין אותנו מצוין ועם עבודת צוות והכנה טובה אנחנו נגיע מוכנים".

אם כך, צעירי כפר כנא חלמה לצאת מהאצטדיון בעכו עם שלוש נקודות והצליחה לעשות את זה ובגדול, כעת נותר לה רק להגשים את החלום הגדול ביותר שלה והוא להצליח להישאר בליגה. בשבוע הבא היא תפגוש את מ.ס טירה למשחק שבו לא תהיה התעסקות בקבוצות אחרות ולא תהיה הסתפקות בתיקו, רק ניצחון ישאיר אותה בליגה.

#אימריקובלסקי #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות