ברוכים הבאים לליגה הלאומית: סלים עמאש כבש וחגג עם חדרה, אזברגה חגג עם מרמורק

בליגה א' צפון ודרום נקבעו אמש(שישי) העולות לליגה הלאומית: בצפון חגגה הפועל חדרה ובדרום חגגה הפועל מרמורק.

בצד הצפוני, סלים עמאש, בן 22 מג'סר אל זרקא, החל את דרכו בקבוצת הנוער של מכבי חיפה ומאז ועד היום הוא משחק באופן רצוף בהפועל חדרה. העונה שעברה הייתה העונה היחידה בה יצא לשחק בקבוצה אחרת, באקה אל גרבייה ומיד לאחריה חזר להפועל חדרה. אגב, גם באקה קשורה מאוד לחדרה כך שאפשר להגיד שמאז מכבי חיפה סלים עמאש וחדרה לא נפרדו.

העונה רשם סלים בחדרה 22 הופעות וכבש 6 שערים. את השער השישי כבש סלים אמש(שישי) במשחק העלייה בו התמודדה הפועל חדרה עם מ.ס טירה. סלים שחקן דומיננטי וחשוב בחלק ההתקפי של מומו ניסטל ואתמול זה גם בא לידי ביטוי.

סלים כמו כל קבוצת הפועל חדרה הגיעו למשחק אמש לאחר לא מעט אירועים שחוו מחוץ למגרש עקב אירועי המשחק מול הפועל רובי שפירא, אך אף אחד מהם לא השפיע על חדרה שהגיע למגרש והיא הגיע חזקה ורעבה כמו שהייתה לאורך כל העונה הזו תחת ניצוחו של מומו ניסטל וזה גם מה שהביא לה את העלייה לליגה הלאומית שלאחר 20 שנה היא הצליחה לחזור לשם.

שמרו על יכולת טובה לאורך כל העונה. שחקני הפועל חדרה חוגגים

שחקן משמעותי מאוד בהתקפה, יעשה צרות לקבוצות גם בלאומית. עמאש

בצד הדרומי, מוחמד אזברגה, בן 25 מלוד, החל את דרכו בבני לוד ושם גם שיחק כמעט כל הקריירה שלו עד כה. בעונת 2013-4 זו הייתה הפעם הראשונה שיצא לשחק בקבוצה אחרת, אז יצא אזברגה לחצי עונה ברמת השרון, משם עבר מכבי אחי נצרת ושוב חזר להפועל רמת השרון עד העונה שעברה בה חזר לבני לוד.

בחלון ההעברות האחרון החליט אזברגה לעזוב את בני לוד ולצאת לשחק בהפועל מרמורק שלטענתו היא הקבוצה היחידה שעמדה בציפיות שלו שכן היא נלחמת על המטרה שלה והיא לעלות לליגה הלאומית. אמש(שישי) השלים אזברגה יחד עם מרמורק את המטרה כשניצחו 2:1 את בית"ר כפר סבא באצטדיון לויטה וחגגו יחד עם מאות האוהדים שהגיעו לתמוך בהם את העלייה לליגה הלאומית.

הפועל מרמורק חוזרת ללאומית לאחר 7 שנים ולעומתה מוחמד אזברגה חוזר ללאומית לאחר בסך הכל 3 חודשים. בהפועל מרמורק יכולים להיות מרוצים מרצף בחירות מוצלחות מתחילת העונה של אנשי ניהול כמו אייל גולן, שינו זוארץ ואילן סגל, כמו גם שחקנים כמו מוחמד אזברגה ולא מעט שמות נוספים בקבוצה שהביאו אותה לרגע המרגש בו היא עולה בחזרה לליגה הלאומית.

שחקני הפועל מרמורק חוגגים

קהל גדול הגיע לתמוך באצטדיון לויטה

אזברגה חוגג עלייה לליגה הלאומית

#מוחמדאזברגה #סליםעמאש

כתבות נוספות