בני סכנין מארחת את הפועל ב"ש: "יהיה מאוד קשה אבל לא מוותרים, הולכים על מקום באירופה"

בני סכנין תארח הערב(שבת) את הפועל באר שבע למשחק שיכול להיות זה שלראשונה ישים אותה במקום הרביעי אליו היא שואפת להגיע. נקודה אחת מפרידה בין בני סכנין לבית"ר ירושלים אך לרוע מזלה שתיהן ישחקו במקביל מול המתחרות על תואר האליפות כך שכמו יריבתה על המקום הרביעי, גם לסכנין מצפה משחק לא פשוט כלל.

מעבר ליחסי הכוחות על הנייר, סכנין שוב מגיעה עם חיסורים בסגל כאשר אברהם פאס, ז'אורז'יניו ועטאא ג'אבר נמצאים מחוץ לסגל עקב פציעות. בסכנין יודעים את חשיבות המשחק שכן אם יצליחו להוציא נקודות הערב הם יקבלו תנופה אדירה לקראת הפוטו פיניש שקרב ובא, בכל זאת באר שבע עם 7 ניצחונות רצופים ושליטה מוחלטת וכל תוצאה מלבד הפסד תתקבל בסכנין כמצויינת.

במבט אל סגל הקבוצה הדרומית, שם יהנו מהיכולת של הקשר מהראן ראדי שהוא גם אקס סכנין ורק השבוע סיכם על הארכת חוזהו בעוד עונה. יחד עם ראדי תנסה ב"ש להשלים ניצחון ראשון העונה בדוחא לאחר שבמשחק הראשון יצאו משם עם נקודה בלבד ללא שער זכות.

חייבים את הנקודות להמשך המאבק על אירופה. שחקני סכנין

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

יוסי אבוקסיס התייחס למשחק שמצפה לו ולקבוצתו ואמר: "מבחינת הסגל נכון שיש בעיות עם פאס וזאורזיניו לא יוכלו לשחק אבל יש פה שחקנים מספיק טובים שמי שישחק יצטרך להביא תוצאות"

על היריבה הוסיף אבוקסיס: "ב"ש הולכים על האליפות אנחנו על מקום באירופה, זה המשחק הכי חשוב שלנו בשביל להגיע למקום שאנחנו רוצים. אם הקהל יגיע זה יעזור מאוד לשחקנים. יהיה מאוד קשה אבל אנחנו לא מוותרים"

על מארון גנטוס הצעיר ששוב יקבל את המקום בהרכב: "מארון עשה התקדמות, הוא בחור מאוד חיובי וצריך להמשיך ככה . תמיד אמרתי שבשבילי שחקנים צעירים שמשחקים זה נותן הרגשה אפילו יותר טובה".

מאמין בסגל הקיים שלו. אבוקסיס

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

מארון גנטוס התייחס גם הוא לעובדה שמקבל את המקום בהרכב ואמר ליאללה,ספורט! : "לא היה לי קשה במשחקים האחרונים בהם שיחקתי, האווירה נתנה לי הרגשה טובה כדורגל זה הרבה עניין של ניסיון שצריך לצבור . אני אתן 200% במשחקים הקרובים"

על הקבוצה ומצבה אמר: "אנחנו יכולים להשיג כרטיס לאירופה, הכל ברגליים שלנו רק שנבוא ליהנות מהמשחק הכל ילך לטובה"

עד כה עושה עבודה טובה, צריך להמשיך. גנטוס

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

#בניסכנין #מארוןגנטוס #יוסיאבוקסיס

כתבות נוספות