ליגה א' צפון: ההכרעה על היורדת נדחתה בשבוע

הקהלים הגיעו עם תפאורות, תופים והמוזיקה התנגנה ברקע עוד לפני שריקת הפתיחה אך אף אחד מהם לא זכה להפעיל את המוזיקה ולנגן בתופים גם בסיום.

 

באקה אל גרבייה - דליית אל כרמל
הקבוצות שהיו הקרובות ביותר להבטחת הישארות. באקה הייתה הפייבוריטית מביניהן ולא היה על כך עוררין. המגרש הביתי, קהל גדול ותומך ורצף משחקים ללא הפסד שהדהד לה בראש וניפח לה את החזה. מנגד, עמדה דלייה החלשה שעברה עד כה עונה לא יציבה ורצף בעיות מחוץ לכר הדשא, אך על המגרש היום ראו שדלייה נתנה כל טיפת כוח שהייתה לה כדי לסיים את המשחק הזה בצד המנצח.

 

עוד לפני שריקת הפתיחה נרשמה דרמה ראשונה מצד השופטים כשהקוונים החליטו לא לעלות על כר הדשא ובכך עיכבו את פתיחת המשחק בעשרים דקות. לבסוף השופט אישר את פתיחת המשחק כשעל הקווים עמד קוון אחד בלבד. ולמה זו הדרמה הראשונה מצד השופטים? מיד תגלו.

הקבוצות מספר שניות לפני הפתיחה

 

זה לא היה הסוף של האירועים המפתיעים לפני פתיחת המשחק. בזמן שהקהל של באקה עודד את קבוצתו וחיכה בקוצר רוח לפתיחת המשחק, שניים מנציגיו ירדו לכר הדשא כשהם אוחזים בשלט ובו הכיתוב "יש אלוהים בשמיים" עם תמונתו של צחי אילוז ומה הקשר? ביציע של באקה תוך שניות ספורות הסבירו שאת התקופה עם צחי אילוז הם לא שוכחים כל כך מהר והשלט הזה הוא אולי היה העברת מסר לקראת משחק ההישרדות שלו. 

 

אם צחי אילוז בעצמו ראה את השלט או לא זה סיפור אחד אבל נראה שהוא היה עסוק מאוד בסיפור אחר שהיה לו עם השחקים שלו על המגרש שכנגד כל הסיכויים ניצחו את הפועל רובי שפירא בביתה.

השלט שהרימו במגרש

 

מחצית ראשונה נפתחה ביתרון לאורחת שהייתה יותר אגרסיבית והגיעה ליותר מצבים, לרגע היה נראה גם שהיא רצתה יותר את הניצחון אך בכל זאת הירידה למחצית הייתה בתיקו מאופס.

 

המחצית השנייה נפתחה דווקא לטובתה של המארחת שהבינה שזה הצ'אנס האחרון לגמור את סיפור ההישארות עוד היום. לאחר שהגיעה לכמה מצבים מסוכנים, הצליח תומר שריקי לכבוש שער שעוד לפני שהקהל כבר הרעיד את היציע השופט פסל אותו בטענת נבדל. באקה לא וויתרה, אך כנראה שחוסר המזל תקף אותה היום כשתימור אביטן כבש שער נוסף ממש מספר דקות לפני שריקת הסיום אך גם הוא נפסל על ידי השופט והביא לכעס רב ביציעי באקה על טענת שריקה שגויה לנבדל. 

 

המשחק הסתיים בתיקו שמשאיר במתח את שתי הקבוצות שיתפללו כל השבוע שיחלוף רק לנצח את המחזור הבא כשהן תלויות אך ורק בעצמן ובכך למנוע הגעה למבחנים.

 

בסיום המשחק תימור אביטן  מי שכמעט כבש שער היום התראיין ליאללה,ספורט! והתייחס לקהל:"זאת לא פעם ראשונה שהקהל בא בכמות כזו ומעודד בצורה נפלאה, חבל שלא גרמנו להם לחגוג היום בבית אבל אני מקווה ששבוע הבא נחזיר להם".

הקהל המסור של באקה הגיע בהמוניו. החגיגות שלו נדחו בשבוע

 

מלבד באקה, שלושת הקבוצות הנוספות שנמצאות באותו המצב הן הפועל כפר כנא שאכזבה עם הפסד ביתי לעירוני טבריה ולא הצליחה להיות הקבוצה הראשונה מכפר כנא שתנצח את הטבריינים העונה, טירה שנקלעה לסיטואציה הקשה ביותר עם יריבה קשה ביותר בדמות הפועל חדרה שלא הייתה נותנת לה צ'אנס להרוס לה את חגיגות העלייה לליגה הלאומית ואסי גלבוע שהצליחה לברוח למעלה עם ניצחוןעל מגדל העמק. 

 

אם כך, שבוע הבא מצפה לנו גם הכרעה על הנשלחת לנבחנים וגם משחק "על חיים או מוות" בין מ.ס טירה לצעירי כפר כנא בו המפסידה תרד לליגה ב'.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload