אבו ענזה לקראת המפגש מול האקסית: "כבר לא קשה לי מולם, בטוח שננצח"

מוראד אבו ענזה, חלוץ הפועל עכו, התראיין אמש(חמישי) לתכנית "לילה ספורט" ברדיו קול עכו והתייחס לתקופה האחרונה של הקבוצה והמשחק שמצפה לקבוצתו ביום שני מול האקסית בני לוד שהיא גם הקבוצה בה גדל.

ראשית התייחס אבו ענזה ליריבה שתגיע לאצטדיון עכו: "את האמת בהתחלה היה לי קשה, אבל השנה כבר שיחקתי נגדם פעמיים ובאחת הפעמים גם הצלחתי להבקיע. מה שחשוב זה שניצחנו אותם בשני המפגשים האחרונים ואני בטוח שגם הפעם ננצח ונשאיר את הנקודות בבית"

כבר פחות מתרגש מהמשחק מול האקסית. אבו ענזה

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל עכו

הפועל עכו עברה משחקים דרמטיים וקיצוניים בתוצאותיהם בשבועיים האחרונים כשהגיעה לנתניה לאחר ניצחון גדול על אחי נצרת וחוותה הפסד מאכזב. על כך אמר אבו ענזה: "קודם כל אנחנו בתקופה באמת טובה. עשינו תוצאה טובה מול אחי נצרת והלכנו למשחק מאוד קשה בנתניה שבו לא נפלנו מהם במשך כל 90 הדקות, כאב לי שלא שיחקתי בגלל צהובים אבל אני יודע שעשינו כל מה שחשבנו לעשות, קיווינו לחזור עם הנקודות ולא הצלחנו אבל זה לא סוף העולם. הכי חשובים המשחקים הקרובים שלנו כי הם אלו שיכריעו מי תעלה ליגה".

אם נסתכל טיפה יותר רחוק, בתסריט אפשרי במידה ותנצח עכו את בני לוד היא יכולה להגיע למשחק מול הפועל ר"ג כשניצחון בו יבטיח לה את עליית הליגה, אך בקבוצה כנראה מאוד מרוכזים במשחק הקרוב: "אסור לנו להסתכל על משחקים של נתניה או ר"ג, אנחנו צריכים להתרכז רק בקבוצה שלנו וכשאנחנו מנצחים גם לא מעניין אותנו מה קורה בצד השני".

אבו ענזה(משמאל) יחד עם חברו לקבוצה אחמד קסום

על העובדה שעכו התקשתה במהלך העונה מול היריבות הצמודות שלה בקרב העלייה אמר: "גם אנחנו מדברים על העניין הזה, יש קבוצות במיוחד ר"ג בבית במשחק האחרון שכן היינו יכולים לנצח אותן, אבל זה לא סוף העולם. אם בתחילת העונה היו אומרים לנו במחזור הזה שנהיה במרחק 3 נקודות מתחת למקום הראשון ומעל המקום השלישי אני בטוח שכל המערכת בעכו הייתה חותמת על זה. בסוף העונה אני בטוח שנעלה ליגה לא יזכרו אם ניצחנו את ר"ג או הפסדנו לת"א\רמלה אלא רק שעלינו ליגה"

מוראד אבו ענזה סיים כשדיבר על עצמו והתקופה הטובה בה הוא נמצא: "לא נשברתי מתחילת העונה, חיכיתי להזדמנות שלי. אני שחקן שרוצה כל הזמן להבקיע אבל חשובה לי הצלחת הקבוצה קודם כל. אנחנו צריכים לחשוב כרגע רק על המשחק הקרוב מול בני לוד ביום שני וזאת ההזדמנות להגיד לאוהדים שיבואו לעודד, יתמכו ויעזרו לנו להשיג את הניצחון הזה כדי שנבוא בראש שקט למשחק מול ר"ג".

#מורדאבוענזה #הפועלעכו

כתבות נוספות