עוד אירוע מחוץ למגרש באכסאל : הקבוצה מגיבה על פרשת אבי מלכה

הפועל אכסאל, המוליכה לשעבר של ליגה א' צפון, התעסקה לא מעט עם תגובות לתקשורת בשבוע האחרון ולא על ניצחונות, שערים או הצטיינויות אלא זה התחיל עם תגובה על נושא הכספים בתחילת השבוע שכבר אז באכסאל הבהירו כי לא כל המידע שיצא הוא נכון והבוקר התעוררו באכסאל לפרשה חדשה בנושא החלוץ אבי מלכה כשעברה הודעה על שחרורו ולא דרך גורם רשמי בקבוצה.

יותר מדי עיסוקים במה שקורה מחוץ למגרש. שחקני אכסאל

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל אכסאל

באכסאל מיהרו להגיב לאירוע: "השחקנים קיבלו כסף ומתכוננים לפלייאוף. אבי מלכה לא שוחרר ולא ישוחרר, בשבועיים האחרונים מאז המשחק עם חדרה הוא סוחב פציעה וחוץ מזה אין שום דבר חדש לגביו. אנחנו אוהבים אותו מאוד ואין שום סיבה שנשחרר אותו, הוא גם קיבל את הכסף שלו עד סוף העונה אז למה שלא יהיה פה?"

אבי מלכה עצמו הגיב לאירוע כשאמר ליאללה,ספורט!:"הכל בסדר בקבוצה וכל האנרגיות שלי מופנות לפלייאוף והפציעה שלי לא חמורה אני מגיע לכל אימון. אני מאמין גדול בקבוצה הזאת ובחברים שלי לקבוצה ואנחנו לא מוותרים על עליית ליגה דרך הפלייאוף".

עם או בלי אבי מלכה, אכסאל חייבת להתאושש מהתוצאות האחרונות שלה. השבוע יש לה מנוחה עקב התפרקות מ.ס כרמיאל/צפת, אך בשבוע הבא למשחק האחרון מול באקה אל גרבייה היא תצטרך להגיע חזקה ולהשאיר מאחור את כל מה שקורה מחוץ למגרש. כמו כן, אכסאל צריכה לקוות לניצחון של באקה מחר מול דליית אל כרמל, כך שהמשחק מולה לא יהיה משחק הישרדות.

#אבימלכה #הפועלאכסאל

כתבות נוספות