חשש בסכנין: ז'אורז'יניו נפצע וגמר את העונה

אם בסכנין חשבו שהצרות הסתיימו בבשורה שאברהם פאס, הבלם שלהם, ייעדר לשלושת השבועות הקרובים, אז לא די בכך. הקשר הברזילאי ז'אורז'יניו עבר היום בדיקות שהתוצאות שלהן לא היו טובות כלל.

האירוע סביב ז'אורז'יניו התחיל במשחק האחרון מול מכבי חיפה כאשר הוא הרגיש כאב במפשעה. כעת, לאחר בדיקות שביצע התברר שהוא סובל מקרע של 2 ס"מ. החלמה מקרע של 2 ס"מ היא לא פשוטה ודורשת לפחות חודש וזאת ללא זמן ההתאקלמות חזרה, מה שאומר שבמידה ויחל את תהליך ההחלמה שנדרש לו במקרה הטוב ביותר הוא יצליח לחזור למשחק האחרון של העונה כשאין הרבה אופטימיות בנושא.

צרות באות בצרורות. ז'אורז'יניו

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

על אף שבסיבוב השני הוא היה פחות דומיננטי, ז'אורז'יניו הוא אחד השחקנים המשמעותיים בחלק ההתקפי של אבוקסיס והחיסרון שלו בחלק ההתקפי, שלאחרונה לא תפקד בצורה מיטבית, יהיה משמעותי בחלק הזה של העונה ורק יקשה על הקבוצה להצליח להגשים את מטרת המקום השלישי אליה היא שואפת.

כעת, אם מסתכלים על הכלים ההתקפיים של אבוקסיס, מי שיכול להחזיר את ההתקפה שלו להיות מאיימת הוא מי שדווקא חזר מפציעה במשחקים האחרונים, עידן שמש. החלוץ שנעדר במשך כמעט חודשיים אולי לא היה בראש כותרות הכובשים אך בתקופתו לפני הפציעה היה הקלף המכריע של אבוקסיס והכריע לו לא מעט משחקים בהם שותף.

אבוקסיס צריך שחקן מכריע בהתקפה

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

רק לפני מספר שבועות שוחחנו עם עידן שמש ביאללה,ספורט! והוא אמר בנושא: "זה נכון שלא שיחקתי הרבה העונה, לא קיבלתי הרבה הזדמנויות בהתחלה כשהגעתי אבל תמיד האמנתי בעצמי ושמגיע לי לשחק. תמיד אמרתי את זה גם למאמן אבל חיכיתי בסבלנות לקבל את ההזדמנות וכשקיבלתי אותה הוכחתי שזה מגיע לי, רואים שמגיע לי להיות במגרש".

האם עכשיו שמש יקבל את ההזדמנות להוכיח כמה הוא חשוב להתקפת בני סכנין? בכל מקרה, המשימה להגיע לאירופה הופכת לקשה ומאתגרת יותר עבור אבוקסיס וקבוצתו.

*הראיון המלא עם עידן שמש בלינק הבא- https://goo.gl/dPNIdH

#עידןשמש #זאורזיניו

כתבות נוספות