חומרת הפציעה של פאס: ייעדר לשלושת המשחקים הקרובים

ביום שבת האחרון במהלך המשחק בין מכבי חיפה לבני סכנין בו ניצחה סכנין בתוצאה 1:0, נפצע הבלם אברהם פאס. אחרי שלא מעט התרחשויות היו סביב פאס בצד המשמעתי שבגללן אף החסיר משחק אחד בו הודח מהסגל, דווקא בתחילת המשחק האחרון היה נראה שהכל נותר מאחור ופאס אף קיבל את סרט הקפטן לידו במקומו של חאלד חלאילה שפתח את המשחק על הספסל.

בסיום המשחק האחרון גם התייחס אבוקסיס לחומרת פציעתו של אברהם פאס ואמר: "לצערי לפי איך שזה נראה כרגע הוא גמר את העונה". אם כך, היום לאחר בדיקות שעבר התבררה חומרת פציעתו של הבלם והובהר כי הוא סובל מקרע קטן בשריר הירך האחורי ולא יהיה כשיר בין שבועיים לשלושה, מה שאומר שלא ישותף בשלושת המשחקים הקרובים כשנשארו בסך הכל עוד שישה משחקים עד תום העונה. בהתחשב בתוצאות הבדיקות היום, במועדון מאמינים כי כן יצליח לקחת חלק במשחקים האחרונים של העונה.

יחזור לראות את המשחקים הקרובים מהיציע

כזכור, מי שהחליף את מקומו של פאס במשחק בו הורחק(מול מכבי פ"ת) היה מארון גנטוס הצעיר, שגם קיבל את הקרדיט במערך של אבוקסיס מול מכבי תל אביב ומול מכבי חיפה אם בתור בלם שלישי או מגן ימני. בסיום המשחק האחרון מול מכבי חיפה הביע יוסי אבוקסיס שביעות רצון רבה מתפקודו של גאנטוס והבהיר כי ימשיך לקבל ממנו את הקרדיט: "אני גאה במארון גאנטוס שהוא חיכה בסבלנות וכשהוא משחק הוא רק משתפר, ימשיך לקבל ממני את הקרדיט". יוסי גם אמר לשחקן שימשיך לקבל מקום בהרכב כך שאת גאנטוס הצעיר בכל מקרה היינו רואים על כר הדשא, אם לא על חשבונו של פאס אז מי שככל הנראה היה משלם בפינוי מקומו הוא מוחמד זבידאת שגם קיבל עונש הרחקה מהסגל במשחק האחרון עקב בעיות משמעת.

מארון גנטוס מול עומר דמארי. ימשיך לקבל את הקרדיט

צילום: אורטל דהן זיו

הודעה נוספת שאמורה לצאת במועדון בימים הקרובים היא בנושא עתידו של יוסי אבוקסיס. לפני המשחק האחרון מול מכבי חיפה התייחסו בקבוצה לנושא ואמרו "יוסי צריך להחזיר תשובה בימים הקרובים אחרי החג, מקווים שתהיה תשובה חיובית אנחנו מאוד רוצים שהוא יישאר".

#אברהםפאס #בניסכנין

כתבות נוספות