אזברגה: "מרמורק באה לי בדיוק בזמן. לא חגגנו עלייה חגגנו את המהפך"

השבוע התקיים מחזור מכריע בליגה א' צפון ודרום, כזה שאולי גם קבע את שמן של העולות לליגה הלאומית. בשני המקרים קיבלנו קרב של המקום הראשון נגד המקום השני כשבצד הצפוני הפועל חדרה שיחקה מול הפועל רובי שפירא ובצד הדרומי הפועל מרמורק שיחקה מול סקציה נס ציונה שנשפה בעורפה עם הפרש של 2 נקודות בלבד ביניהן, מה שהפך את העניין למסקרן יותר.

במבט אל המפגש האחרון בין השתיים העונה, המפגש הזה הפך למעניין פי כמה וכמה כיוון שאת אותו מפגש בו הביסה נס ציונה את מרמורק בתוצאה 4:1 קשה לשכוח, תוצאה כזו הייתה משרתת אותה היטב גם הפעם אך מרמורק הייתה שם ובגדול כדי למנוע זאת. 90 דקות של מתח, שער יתרון של נס ציונה ולרגע עבור מרמורק זה היה נראה אבוד לגמרי אך אז הגיעו יוסי אסייג ואיציק אבושדיד וקבעו מהפך דרמטי בחמש דקות בלבד שקירב את מרמורק למרחק נגיעה מהליגה הלאומית.

שוחחנו ביאללה,ספורט! עם מוחמד אזברגה, שכבר מכיר את הליגה הלאומית כיוון שרק בחלון ההעברות האחרון הגיע להפועל מרמורק מקבוצתו הקודמת בני לוד. אזברגה בראש ובראשונה דיבר על המשחק האחרון ואמר: "ניצחון חשוב מאוד שלנו אחרי משחק קשה. הייתה שמחה גדולה אחרי המהפך"

אזברגה(משמאל) יחד עם אייל גולן בחגיגות

תספר קצת על החוויה במשחק האחרון מהצד האישי שלך, בכל זאת בבני לוד על אף שהיא בליגה בכירה כמעט ולא היו משחקים גורליים עם כל כך הרבה אדרנלין מסביב

ללא ספק החוויה הייתה מרגשת, ההכנה הייתה אחרת. אני שמח שזכיתי להיות במשחק כזה שבו הקהל דחף ועודד אותנו בלי הפסקה, המהפך שעשינו הגיע הרבה בזכות הנחישות שלנו וזה גם מה שחגגנו, חגגנו את המהפך ולא את העלייה. אנשים כבר הספידו אותנו במהלך המשחק.

בכלל המעבר שלך מבני לוד עוד טרי, למה עזבת את הקבוצה הזו(אגב, גם בן משפחה של ההנהלה) לטובת קבוצה בליגה א'?

מיציתי את התקופה בבני לוד, נכון שאני משפחה של ההנהלה אבל לא יכולתי להיות שם יותר, חיפשתי אתגר חדש ולכן ביקשתי לעזוב. חיפשתי אתגר חדש עם שאיפות ומרמורק באה לי בדיוק בזמן, אני רציתי ללכת לשם והם רצו אותי. היו לי עוד שלוש הצעות מהליגה הלאומית אבל אף אחת מהן לא הייתה אתגר כמו מרמורק שנלחמת לעלות ליגה. כיף לי היום ואני לא מתחרט לרגע, מרוצה מאוד שעברתי.

אז בין השורות אנחנו מבינים שאתה הולך להישאר שם גם בעונה הבאה?

כשהגעתי אני דיברתי איתם על לחתום עד סוף העונה בתנאי שעולים ללאומית, אם לא עולים אני לא אשאר במרמורק.

הקהל חוגג בסיום המשחק

במידה ומרמורק כן תעלה כמו שהתחזיות צופות אתה ממשיך איתה ללאומית?

אני מאוד רוצה אבל בסוף העונה אנחנו נפתח את העניין הזה.

אם כבר עסקנו בלאומית, אם שעריים תצליח לשרוד יכול להיות שנקבל דרבי בעונה הבאה. חושבים על זה במרמורק?

הם פחות מעניינים אותי אבל בשבילם אני מקווה שהם יישארו ובשביל העיר רחובות מקווה שהם יזכו ליהנות מדרבי למרות ששוב אני אומר שעריים לא כל כך מעניינת אותי.

לעומת זאת מפגש שדווקא כן יכול לעניין אותך בלאומית הוא מול בני לוד

משחק מול בני לוד יהיה משחק רגיל לכל דבר מבחינתי, אל תשכח שאני עזבתי וזה היה מיוזמתי. בני לוד נהנו ממני אני שיחקתי שם כמעט כל משחק מלא והכל היה בסדר אני פשוט מיציתי שם אז אין לי שום דבר רע איתם.

רגע לפני העלייה ללאומית. אוהדי מרמורק

גם בליגה הבכירה יותר(ליגת העל) כבר ביקרת, חולם לקפוץ לשם ולא רק בחזרה ללאומית?

כבר הייתי בליגת העל ברמת השרון, אני מאוד רוצה לחזור לרמות האלה ומקווה שאצליח לחזור לשם.

לעומת בני לוד ששם היו עוד שחקנים מהמגזר, במרמורק אתה שחקן המגזר היחיד

אני יכול להגיד לך שמעולם לא נתקלתי בגזענות במרמורק לא מצד הקבוצה ולא מצד הקהל שזה הקהל הכי נפלא בעולם, אני באמת השחקן היחיד פה מהמגזר הערבי אבל מאוד כיף לי פה.

באופן כללי אני גם חושב ששחקני המגזר מקבלים המון הערכה ובמה, תראה את סכנין הקבוצה של המגזר, הקבוצה הבכירה ביותר שכל שחקן מהמגזר שואף להגיע אליה, גם אני חולם לראות את עצמי משחק שם.

שבוע הבא זה הרגע המכריע שלכם ואולי תחגגו עלייה ולא רק מהפך סוף כל סוף

באתי לכאן כדי לעלות לליגה הלאומית, מקווה ששבוע הבא נסגור את הסיפור. לא רואה סיכוי גבוה שזה לא יקרה.

#מוחמדאזברגה #הפועלמרמורק

כתבות נוספות