מה שקורה בתוך ומחוץ למגרש של אחי נצרת: "מהראן לאלא מרחק נגיעה מלחתום אצלנו". אישרו או הכחי

העובדה שנצרת רחוקה מהמקומות הראשונים וללא סכנת ירידה מחזקת את המחשבה שהראש שלה עסוק כבר בעונה הבאה ופחות בכדורגל והמשחקים הקרובים, כבר בשבוע שעבר נחלה הקבוצה הפסד כואב כאשר הובסה בתוצאה 4-0 שגם חיזק את המחשבה הזו. אמש(שישי) הפועל רמת גן התארחה באצטדיון העירוני בעילוט למשחק שמטרתו ברורה והיא לצמצם את הפער מהפועל עכו שהפסידה למכבי נתניה, מנגד באחי נצרת רק חיכו לשריקת סיום העונה כשבידם כבר הכרטיס בפליאוף העליון.

לעיני כ-200 צופים בעילוט ,חניכיו של אדהם האדיה הראו כמה הראש היה מרוכז במגרש והם לא שכחו איך לשחק כדורגל. שחקני אחי נצרת והיו עדיפים ברוב דקות המשחק על האדומים מרמת גן.

המחצית ראשונה נפתחה עם כמה הזדמנויות לשתי הקבוצות כאשר בדקה ה-29' לאחר עבירה לזכות אחי נצרת, כדור שהוגבה על ידי שחקן אחי נצרת לרחבה פגש את רגלו של אכרם שריח ונשלח ישירות לקורה. בדקה ה-35 נרשמה הזדמנות טובה להפועל רמת גן כאשר החלוץ אמיר חלאילה קיבל כדור מצוין אך גד עמוס כמו תמיד נמצא בשער והציל את קבוצתו מספיגה ראשונה.

פתחה את המשחק בעצמה. אחי נצרת

במחצית השנייה העניינים כבר התחממו וראינו גם שערים, זה התחיל עם שער ראשון שנגח המגן נאיל חוטבא בדקה ה-59' והעלה את המארחת ליתרון. מאז השער, אחי השתלטה על המשחק ויצאה לכמה מתפרצות שהיו יכולות לגמור את המשחק אך החמצות ואיבודי כדור מצדה מנעו זאת. בדקה ה-71 הגיע השער השני שהיה מבצע כדורגל עם הרבה עוצמה ויופי, מואמן סאלח שפרץ מאגף ימין הוציא כדור נפלא לקפטן אמגד סלימאן ששלח פצצה לחיבורים. ומי שחשב שרמת גן הרימה ידיים טעה. לקראת סיום המשחק הבלם ישראל ראש ניצל בלאגן בהגנת אחי, נגח את הכדור פנימה וצימק את התוצאה ל-2:1 .

כבר חגגו את העלייה לפלייאוף העליון. הראש בעונה הבאה?

שופט המשחק הוסיף ארבע דקות וברמת גן ניצלו את התוספת ולא הפסיקו לנסות לכבוש שער שוויון עד שזה אכן קרה, עידו ברקוביץ שנכנס כמחליף התברר כבינגו של ליאור זדה וכבש שער שוויון דרמטי להפועל רמת גן. על אף השמחה משער השוויון הפועל רמת גן יוצאת מאוכזבת שלא ניצלה הזדמנות להיצמד יותר לצמרת.

עוד בנושא אחי נצרת והמחשבות על העונה הבאה, לפני יומיים(חמישי) פרסם עמוד הפייסבוק הרשמי של אחי נצרת פוסט לפיו מהראן לאלא, על פי מקור נאמן מאוד, קרוב לאחי נצרת ובמרחק נגיעה מלחתום כדי להיות הרכש הראשון שלה.

הפוסט שפורסם על ידי העמוד הרשמי

מהראן לאלא שיחק בעברו (עונת 2007-8) באחי נצרת והייתה לו עונה מוצלחת בה היה מלך השערים שלה וכבש 13 שערים. בתקופתו הטובה באחי נצרת קיבל לאלא גם שיר מיוחד משלו ועד היום הוא אחד השחקנים האהובים בקרב הקהל הנצרתי.

בהנהלת אחי נצרת הכחישו קשר לפרסום הפוסט: "זה הכל דיבורים של התקשורת, אין שום דבר רשמי. אוהדים מצוות הניהול של העמוד רשמו את הפוסט הזה כי הם אוהבים את מהראן וזה מה שהם היו רוצים שיקרה. עוד לא מדברים באחי נצרת על רכש לעונה הבאה"

מלבד נושא הרכש, הוסיפו בהנהלת נצרת:"אנחנו מתמקדים במשחקים שנותרו לנו עד סוף העונה".

כמו כן גם בצד של מהראן לאלא עצמו מכחישים את הדיווח של אחי נצרת תוך הבהרה שלחלוץ יש חוזה לעונה נוספת בהפועל חיפה. אם כך, הגעגוע תקף את האוהדים?

#מהראןלאלה #אחינצרת

כתבות נוספות