בפעם השלישית העונה: בני סכנין מנצחת את מכבי חיפה

הערב אירחה מכבי חיפה את בני סכנין בסמי עופר לקרב על האפשרות לתפוס מקום באירופה. אחרי תבוסה של 3:0 מול בית"ר ירושלים ובכוונה לישר מסלול לישורת האחרונה של משחקי הפלייאוף, רצתה סכנין לשמור על סיכוי ריאלי לאייש את המקום הרביעי ואפילו השלישי במשחק שבו מכבי חיפה פגשה לא פחות מחמישה אקסים שבאו להוכיח שהפרידה מהם באה מוקדם.

במחצית הראשונה אלו היו הירוקים ששלטו בכדור יותר, אך המשחק לא הגיע לרמות גבוהות מלבד כמה התקפות של חיפה. בדקה ה-40' למשחק ביצעה סכנין חילוף כפוי כאשר הבלם אברהם פאס מתח שריר ונאלץ לצאת החוצה ולהחזיר את סרט הקפטן לחאלד חלאילה, שנכנס להופעה ה-300 שלו בליגת העל בה הוא מבסס את עצמו את כאחד השחקנים הכי מנוסים על הדשא ובליגה.

הופעה ה- 300 שלו. חלאילה

מתוך : הדף הרשמי בני סכנין

מלבד הרעש סביב אי הכללתו של הקשר מוחמד זבידאת בסכנין נהנו משקט במשחק ובהתקפה מתפרצת נאה כבש יובל אבידור שער לרשת של הירוקים שגם קבע את תוצאת המשחק 1:0. מנגד בחיפה בלטו כל הבעיות של הקבוצה מול הקהל והאלתורים בהרכב הפותח, קהל חיפה שרק בוז לאיסמעיל ריאן בכל פעם שנגע בכדור כמו גם לאקס שלהם פיראס מוגרבי.

בדקה ה-67' נכנס מוחמד עוואד וכבר בנגיעה הראשונה שלו בכדור כבש שער שנפסל בטענת נבדל נכונה, אבל הראה כמה כישרון וחוש של כיבוש יש לו ובכלל זה היה אחד ההרכבים הכי צעירים שהיו מעולם במכבי חיפה, אך הצעיר הכי בולט שהיה על הדשא היה דווקא מהצד השני, הבלם הצעיר של סכנין מארון גאנטוס שפתח בפעם השלישית בהרכב של אבוקסיס ונתן משחק טוב מאוד ושקט בהגנה לצד סגס תמבי וסארי פלאח.

ימשיך לקבל את הקרדיט. גאנטוס

מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

גיבור הערב יוסי אבוקסיס, שלקח 9 נקודות מתוך 9 אפשריות מול מכבי חיפה, אמר בסוף המשחק:"המגרש הזה מאיר לנו פנים, שיחקנו נהדר בהגנה ורואים שהתעשתנו על עצמנו אחרי ההפסד לבית"ר ירושלים. השחקנים האלה רגילים לשחק על הישרדות ולהישאר בדקה האחרונה, עכשיו חזרנו למירוץ על המקום השלישי רביעי אז מגיע להם כל הכבוד. מנגד, נראה שלקראת סוף העונה יש שחקנים שמנסים לבדוק אותי ואני חושב שכל אחד קיבל את עונשו".

בנושא אברהם פאס הבהיר אבוקסיס: "העניין תם עם אברהם פאס והוא התנצל, הוא נפצע היום במהלך המשחק ולצערי לפי איך שזה נראה כרגע הוא גמר את העונה. לעומתו מוחמד זבידאת דיבר ושילם היום באי הכללתו בסגל, בסוף אין שחקן שהוא מעל המועדון".

לגבי מארון גאנטוס הצעיר אמר: "אני גאה במארון גאנטוס שהוא חיכה בסבלנות וכשהוא משחק הוא רק משתפר, ימשיך לקבל ממני את הקרדיט".

טוב לו בסכנין. בלט מול האקסית

מתוך הדף הרשמי בני סכנין

אחד השחקנים הבולטים על הדשא היה פיראס מוגרבי, שנתן משחק מצויין ואמר בסיום:"שמח שחזרנו למאבק על המקום הרביעי, מכבי חיפה זה מועדון גדול אבל היה מאמן שלא האמין בי וזה בסדר, טוב לי בסכנין אני מתרכז רק בהם והם נותנים לי הרבה ביטחון שאני זקוק לו".

השחקנים חוגגים עם הקהל בסיום

#בניסכנין #מארוןגנטוס #פיראסמוגרבי #איסמעילריאן #מכביחיפה

כתבות נוספות