אקס פקטור: המפגש שמצפה הערב למכבי חיפה מול קבוצת האקסים

בני סכנין תפגוש הערב את מכבי חיפה למשחק בין המקום החמישי לשישי כשהמטרה אמנם מעט התרחקה אבל עדיין קיימת והיא לסיים במקום הרביעי שמוביל לאירופה בסוף העונה. משחק סופר אטרקטיבי צפוי לנו בסמי עופר בו יפגשו את מכבי חיפה בביתה לא פחות מחמישה אקסים.

במבט אל הסטטיסטיקה האחרונה, בשני המפגשים הקודמים יצאה סכנין כשידה על העליונה ומכאן שבמכבי חיפה תרצה לשבור את הרצף השלילי העונה נגד קבוצתו של אבוקסיס וניכר שהירוקים לא אהבו בכלל את מה שראו מקבוצתם לאחרונה ומכאן באה ההחלטה על מהפכה בהרכב של לוזון: ואליינטה יפנה את מקומו לטובת קינן שיחזור להגנה ואיולפסון גם כן יפנה את מקומו לטובת קגלמאכר שישחק לראשונה כבלם. כתוצאה מכך מי שככל הנראה יפתח כמגן ימני הוא איסמעיל ריאן הקשר הצעיר שהיה רגל וחצי מחוץ למכבי חיפה בינואר האחרון וחזר בסופו של דבר.

יעשו הכל כדי להתקרב בחזרה למקום הרביעי

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

עם כל הכבוד למארחת אצל האורחת העניינים אטרקטיביים יותר משום שבסגל השחקנים שלה נמצאים לא פחות מחמישה שחקנים שונים שלבשו את החולצה הירוקה אך לא הצליחו להטביע חותם ולהישאר בכרמל.

פיראס מוגרבי - הקשר המוכשר שעזב בינואר האחרון את חיפה לאחר חצי עונה לא מוצלחת ובסך הכל 11 הופעות שזכורות לו היטב גם בימים אלו, או יותר נכון זכורה לו היטב התקופה בין ההופעות בה הוא לא שיחק. מוגרבי לא חושש להתבטא כנגד מכבי חיפה בכל הזדמנות כמו גם בפעם האחרונה לפני כשבועיים כשסכנין חלפה על פני מכבי חיפה בטבלה ואז אמר בין היתר "לא העריכו אותי במכבי חיפה, עושה לי טוב בכל פעם שאני עובר אותם" ונראה שמשחק מול האקסית במקרה שלו ייתן הרבה מוטיבציה.

אברהם פאס - בלם סכנין שבילה גם הוא תקופה קצרה בסמי עופר כשחקן חיפה. פאס ערך 13 הופעות בלבד ולאחר שלא הצליח לעזור לקבוצה במטרותיה עזב וחתם בבני סכנין. אמנם פאס זכור לנו לאחרונה מבעיות המשמעת שלו וההדחה שלו מהסגל כתוצאה מכך, אך בכל זאת הוא אחד השחקנים המשמעותיים של אבוקסיס בהגנה, שלהבדיל מהחלק ההתקפי היא לא מאכזבת עד כה.

למרות הבעיות, הוא חשוב מאוד לסגל תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

סארי פלאח ששיחק בקבוצת הנוער של חיפה, עלה לקבוצת הבוגרים ושיחק בה ארבע עונות אך לא סיים את תקופתו שם בטוב או כמו שאמר לאחרונה: "משהו לא שמח שם". אם כבר מדברים על שמחה, אין ספק שבסכנין נראה ששמח יותר לפלאח מה גם שמבחינה מקצועית נראה שהוא מצליח לבוא לידי ביטוי היטב ותפס מקום קבוע ובעל חשיבות בהגנת סכנין. גם במקרה של פלאח, לעובדה שהוא ישחק מול מכבי חיפה תהיה השפעה רגשית ומנטלית לא קטנה.

אקסים נוספים שהם גם כן חלק מהסגל אך לא ישותפו עקב פציעות:

עלי עותמאן - המגן הימני זכור מאוד לאוהדים הירוקים לאחר שהיה שותף בזמנו לקמפיין ליגת האלופות וערך עם הקבוצה 44 הופעות. עותמאן גם פגש את פלאח במכבי חיפה והיום הוא משחק יחד איתו בבני סכנין. עותמאן, שעבר בעקבות אלישע לוי מבני סכנין למכבי חיפה לבסוף הפך לשחקן ספסל אצל הקבוצה מהכרמל ובבני סכנין מנסה לעבור תקופה אחרת וטובה יותר.

ג'אבר עטאא- תוצרת מחלקת הנוער של מכבי חיפה שעבר לסכנין בינואר האחרון והוא ללא ספק הפוטנציאל שלא מומש בקבוצת נעוריו. ג'אבר עבר תקופות לא פשוטות במכבי חיפה ביניהן פציעות ארוכות שגרמו לו להיעדר מהמגרשים במשך זמן רב, מה גם שכשחזר לא הצליח לבוא לידי ביטוי כמו שרצה. לרוע מזלו, בבני סכנין גם כן תקפה אותו פציעה במשחק שהתקיים לפני כשבועיים מול מכבי פ"ת, הפציעה התבררה כחמורה וגם בסכנין יפספס ג'אבר תקופה לא קצרה כיוון שנדרש לו טיפול רפואי והוא אינו כשיר לשחק לפחות עד תום העונה.

בסכנין הוא שמח יותר. פלאח

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

בני סכנין תגיע למפגש האקסים חדורת מטרה להשכיח את ההפסד לבית"ר ירושלים ולהצליח בכל זאת לתפוס את המקום הרביעי. יוסי אבוקסיס יגיע יחד עם הסגל שלו וזאת לאחר אירועים לא פשוטים שהוא עובר מדי שבוע , לראייה מקרה זבידאת שהתבטא נגדו ונגד הקבוצה השבוע שככל הנראה יפנה את מקומו בהרכב לטובתו של רמזי ספורי. שתי הקבוצות יעשו הכל בכדי לנצח עם הסגל שלהן ומה שקורה בתוכו מאחורי הקלעים, הטובה יותר על המגרש תנצח.

#פיראסמוגרבי #אברהםפאס #עטאאגאבר #איסמעילריאן #עליעותמאן #מכביחיפה #בניסכנין

כתבות נוספות